line

پیدا کردن سرمایه‌گذار هیچ موقع اینقدر آسون نبوده دونگی

دونگی

به شما کمک میکنیم تا کسب‌وکارتون توسعه پیدا کنه

جذب سرمایه

تا سقف

25

میلیارد تومان

جذب سرمایه برای شرکت ها و افراد حقوقی

جذب سرمایه تا سقف 25 میلیارد تومان

چرا دونگی؟ slideshow
slide left slide
arrow down

همین حالا فرم ارزیابی را پر کنید

0 درصد

لطفا پیش از ارسال درخواست به نکات زیر توجه فرمایید:

  • تامین مالی فقط برای افراد حقوقی ثبت شده، که معادل یا بیش از سرمایه درخواستی فروش رسمی داشته باشند امکان پذیر است. معیار فروش رسمی، ارائه اظهارنامه رسمی یا صورت معاملات فصلی است.
  • در حال حاضر طرح‌های با قالب بازگشت اصل و سود پذیرفته می‌شوند و تامین مالی در ازای واگذاری سهام امکان‌پذیر نیست.
  • متوسط زمان لازم برای تامین مالی از طریق دونگی، دو ماه از زمان ارسال این فرم است. ارسال فایل صورتهای مالی یا اظهارنامه مالی سال گذشته در هنگام پر کردن فرم، منجر به بالا رفتن سرعت بررسی درخواست می‌شود.
  • طرح‌های با تخمین سود معادل یا اندکی بالاتر از سود بانکی و صندوق‌های درامد ثابت پذیرفته نمی‌شود. هر چه ریسک‌های اجرای طرح بیشتر باشند، سود تخمینی بالاتری نیز مورد انتظار سرمایه‌گذاران است.
  • طرح‌های با شرایط مجوزی مبهم (نظیر حوزه‌های ماینینگ و ارز دیجیتال)، خرید/اجاره ملک، تادیه دیون، سپرده‌گذاری در بانک و ... پذیرفته نمی‌شوند. سرمایه تامین شده می‌بایست صرفا صرف توسعه مستقیم کسب‌وکار شود.
  • بسته به میزان ریسک، امکان ارائه ضمانت از ضمانت تعهد پرداخت بانکی تا چک و سفته سرمایه‌پذیر وجود دارد. هر چه ریسک طرح بالاتر باشد، ضمانت معتبرتری مورد نیاز است. چک و سفته سرمایه‌پذیر صرفا برای طرح‌هایی قابل قبول است که سرمایه تامینی صرف مواردی شود که امکان سوخت شدن آن وجود نداشته باشد.
  • در بررسی طرح‌ها، فقط اسناد و مستندات رسمی و صورت‌های مالی شفاف مورد پذیرش دونگی قرار خواهند گرفت.
form

چرا دونگی برای سرمایه‌گذاری مناسبه و جذب سرمایه را به دونگی بسپاریم؟

پروسه تامین مالی

سریعتر از روش‌های دیگر است. پروسه تامین مالی از طریق دونگی در صورت جذاب بودن طرح شما برای سرمایه‌گذاران کمتر از 2 ماه طول می‌کشد.

ریسک کسب و کار

برخلاف سایر روش‌های جذب سرمایه، ریسک کسب و کار را تنها متوجه کارآفرین نمی‌کند. شما می‌توانید با دادن سود بیشتر به سرمایه‌گذاران بخشی از ریسک یا تمام آن را با آن‌ها شریک شوید.

روش‌های مدیریت ریسک

از طریق روش‌های مدیریت ریسک، نیاز به وثایقی مانند وثیقه ملکی، ضمانت‌های بانکی و غیره می‌تواند حذف شود.

پیدا کردن سرمایه گذار برای توسعه کسب و کار به اندازه داشتن ایده برای شروع کسب و کار اهمیت دارد و حتی مهم‌تر از آن است. خیلی از استارتاپ ها یا کسب و کارها را سراغ داریم که با ایده‌های بسیار درخشانی شروع شدند اما امروز اثری از آنها نیست. دلیل اصلی شکست این کسب و کارها عدم موفقیت در یافتن سرمایه گذار و جذب سرمایه برای طرح‌شان بوده است.

این در حالی است که امروزه شیوه‌های جدیدی برای جذب سرمایه گذار معرفی شده است. این روش‌ها سرعت، سهولت، شفافیت بیشتر و مدیریت بهتر ریسک‌ها در فرایند جذب سرمایه را فراهم می‌کنند و شانس رشد یک کسب و کار نوپا را افزایش می‌دهند.

در ادامه جذب سرمایه از طریق پلتفرم کرادفاندینگ دونگی را مرور می‌کنیم و به مزایای پیدا کردن سرمایه گذار از طریق این ابزار جدید می‌پردازیم. این محتوا برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهایی تولید شده که می‌خواهند رشد واقعی کسب و کارشان را در یک بازه زمانی کوتاه مدت ببینند.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

چرا پیدا کردن سرمایه گذار مهم است؟

داشتن و دسترسی به سرمایه برای توسعه و رشد یک کسب و کار و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده مهم است. در این مقاله ضمن پاسخ به این پرسش، به این نکته اشاره کردیم که یافتن سرمایه گذار به اندازه یافتن ایده اولیه و چه بسا بیشتر از آن مهم است.

چگونه برای کسب و کار کوچک خود سرمایه گذار جذب کنیم؟

روش‌های مختلفی برای جذب سرمایه گذار توسط افراد و سایت‌های مختلف پیشنهاد می‌شود از جمله وام بانکی، صندوق‌های خطر‌پذیر، فرشتگان سرمایه گذار، اعضای خانواده و … اما آسان‌ترین، سریع‌ترین و شفاف‌ترین روش دستیابی به سرمایه کرادفاندینگ دونگی است که در این مقاله معرفی شده است.

سه میلیارد تومان سرمایه در چه مدتی به دست من می‌رسد؟

در صورت استفاده از مدل جذب سرمایه گذار با دونگی، اگر برای توسعه کسب و کار نیاز به 3 میلیارد تومان داشته باشید، این مبلغ کمتر از 2 ماه توسط سرمایه گذاران تامین شده و به دست شما می‌رسد