line bg_slide_btm bg_slide_btm-mobile

کسب درآمد از طریق معرفی سرمایه‌گذار دونگی

دریافت 2% از اولین سرمایه‌گذاری قطعی

دسترسی به لینک معرف از طریق پنل مشارکت

arrow down
کسب درآمد از طریق معرفی سرمایه‌گذار

رشد سرمایه به همراه ما

همین حالا عضوی از مجموعه ما بشید

دونگی

  • فرصت جدیدی برای کسب درآمد بدون ریسک

    معرفی هر سرمایه گذار را به مدلی از کسب درآمد تبدیل کنید و با افزایش تعداد سرمایه گذاران به درآمد بیشتری برسید

  • سود دو درصدی از سرمایه گذاری دیگران

    بدون نیاز به آوردن سرمایه، در سود سرمایه گذاری افرادی که معرفی می کنید شریک شوید.

content-image

پنل همکاری چطور کار میکنه؟

پس از ثبت نام در سایت دونگی، در زیر پنل لینک شخصی معرفی سرمایه گذار موجود است. حالا کافیست لینک شخصی خود را برای دوستان و آشنایانتان که توانایی سرمایه گذاری را دارند بفرستید. با ثبت نام و سرمایه گذاری موفق آنها در طرح های دونگی، شما 2 درصد از اولین سرمایه گذاری قطعی آنها بدست خواهید آورد

ثبت نام

1. ثبت نام

با ثبت نام در سایت دونگی به پنل معرف دسترسی پیدا کنید.

معرفی

2. معرفی

لینک معرفی شخصی را برای سرمایه گذار هدف ارسال کنید.

سرمایه‌گذاری

3. سرمایه‌گذاری

سرمایه گذار هدف در طرح های دونگی سرمایه گذاری می کند.

دریافت سود

4. دریافت سود

2 درصد از اولین سرمایه گذاری قطعی به شما خواهد رسید.

همین حالا ثبت نام کنید

ثبت نام در پنل مشارکت

فرصت های سرمایه گذاری پر سود کم نیستند. اما در میان انبوه اطلاعاتی که روزانه از طریق سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی به دست ما می‌رسند، گُم می‌شوند.

در این میان سایت‌های خبری و رسانه‌های اقتصادی هم نتوانسته‌اند با سرعت بالای انتشار اطلاعات خودشان را هماهنگ کنند. سرمایه گذاران هم که از فرصت های سرمایه گذاری پر سود مطلع نشده‌اند، ناچارند صرفا یک ابزار سرمایه گذاری را انتخاب کنند که البته در خیلی از موارد هم به سود مورد نظرشان نرسیده‌اند.

خوشبختانه در دونگی به عنوان یک پلتفرم کرادفاندینگ خدمات جدیدی به سرمایه گذاران و افراد علاقه‌مند به جذب سرمایه ارائه می‌شود. یکی از این خدمات امکان معرفی فرصت های سرمایه گذاری پر سود به سرمایه گذاران است. در این حالت ما اگر خودمان هم تمایلی به سرمایه گذاری نداشته باشیم اما می‌توانیم با معرفی فرصت سرمایه گذاری به دیگران، پاداش نقدی دریافت کنیم.

فرصت های سرمایه گذاری در واقع طرح‌ها و کسب و کارهایی هستند که از طریق دونگی برای تامین مالی معرفی می‌شوند. در مدل تامین مالی جمعی یا همان کرادفاندینگ، مدیر یک کسب و کار که می‌خواهد فعالیت تجاری یا صنعتی‌اش را گسترش دهد، درخواست خود را به دونگی ارائه می‌دهد.

کارشناسان دونگی که در ارزیابی طرح‌های توجیهی توسعه کسب‌ و کار تخصص دارند معیارهای رشد و عملکرد مالی کسب و کار و مدیران آن را بررسی می‌کنند و در نهایت فراخوان جذب سرمایه برای این طرح منتشر می‌شود.

افرادی که روی طرح‌های دونگی سرمایه گذاری می‌کنند و سرمایه گذاری با مدل کرادفاندینگ را به دریافت سود بانکی و شراکت در صندوق‌های درآمد ثابت ترجیح می‌دهند، از سود توسعه کسب و کار که تا 45 درصد می‌رسد برخوردار می‌شوند.

این فرایندی است که از طریق دونگی بین سرمایه گذاران و سرمایه پذیران اتفاق می‌افتد. اما اگر یک نفر در حال حاضر امکان سرمایه گذاری را نداشته باشد، از طرفی به دنبال کسب یک درآمد دوم هم باشد، چه اتفاقی می‌افتد؟ دونگی قابلیت ویژه‌ای را برای این گروه در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

چطور از کرادفاندینگ درآمد کسب کنیم؟

چرا باید فرصت های سرمایه گذاری دونگی را به دیگران معرفی کنیم؟

اگر سرمایه گذار 100٬000٬000 تومان سرمایه گذاری کند، سهم ما چقدر می‌شود؟