سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری در طرح های دونگی

راهنمایی برای سرمایه گذاری زود بازده، با ریسک مدیریت شده

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

امکان دریافت سود روز شمار بدون ریسک تا پیش از سرمایه گذاری در طرح ها

مشاوران ما طی 2 ساعت آینده برای مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری با شما در ارتباط خواهند بود

 سرمایه گذاری
arrow down

داشتن یک راهنمای خوب برای شروع سرمایه گذاری چیزی است که خیلی از ما از داشتن آن محروم بودیم. همین باعث شد که خیلی از وقت‌ها نتوانستیم سود مورد انتظار را کسب کنیم، از ریسک‌ها دور بمانیم یا اصلا بهترین فرصت سرمایه گذاری را پیدا کنیم. دونگی راهنمای قابل اعتماد شما در مسیر سرمایه گذاری است. در ادامه به شما می‌گوییم که چطور می‌توانید قبل از سرمایه گذاری، مشاوره سرمایه گذاری رایگان در طرح های دونگی دریافت کنید.

اگر بزرگترین سرمایه‌گذارهای دنیا را ببینید همیشه با یک نفر همراه بوده‌اند. برای نمونه «وارن بافت» با «چارلی مانگر» تیم قدرتمندی برای شناسایی، بررسی سودمندی، ارزیابی ریسک‌ها و انتخاب فرصت‌های سرمایه گذاری ساختند. این نمونه‌ها نشان می‌دهد حضور یک فرد دوم به عنوان مشاور سرمایه گذاری تا چه اندازه در موفقیت شما مهم است. در ادامه، بیشتر با قابلیت‌های دونگی برای مشاوره سرمایه گذاری در کرادفاندینگ آشنا می‌شویم.


تبدیل سرمایه به سود در دونگی

اگر هنوز از خدمات جذاب دونگی برای سرمایه گذاری در کرادفاندینگ استفاده نکرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم همین الان شما هم به افرادی اضافه شوید که از طرح‌های دونگی سود دریافت می‌کنند.

همان‌طور که می‌دانید سرمایه گذاری جمعی یا کرادفاندینگ یکی از روش‌هایی هست که در چند سال گذشته با محبوبیت زیادی روبه‌رو شده است. نوسا‌ن‌های غیرطبیعی بازارهای طلا و دلار و کاهش نقدینگی مردم هم از دیگر دلایلی هستند که باعث شده اکنون سرمایه گذاران به شکل جدی‌تری به کسب سود از کرادفاندینگ فکر کنند.

دونگی مزیت‌های بی شماری را برای سرمایه گذاری در اختیار شما می‌گذارد که تعدادی از آنها در زیر لیست شده‌اند:

  • دریافت مشاوره سرمایه گذاری تلفنی؛
  • معافیت سود کسب شده از مالیات؛
  • امکان شروع سرمایه گذاری با مبلغ دلخواه؛
  • کسب سود علی‌الحساب و ماهانه از 45 درصد و بیشتر؛
  • تعهد پوشش اصل سرمایه توسط سرمایه‌پذیر در بیشتر طرح‌ها؛
  • امکان سرمایه گذاری در طرح‌های تولیدی و صنعتی؛
  • ایجاد تنوع در سبد سرمایه گذاری.

علاوه بر این‌ها شما می‌توانید برای شروع سرمایه گذاری با مشاوران دونگی ارتباط بگیرید تا بهترین مسیر ممکن را به شما معرفی کنند. با استفاده از خدمات مشاوره سرمایه گذاری بدون تردید با دید بازتری سرمایه خود را برای تبدیل شدن به سود مدیریت می‌کنید.


دریافت راهنمایی برای سرمایه گذاری در دونگی

دونگی؛ پلتفرم سرمایه گذاری کرادفاندینگ است که با مجوز فرابورس به شما اجازه می‌دهد تا بهترین و جدیدترین فرصت های سرمایه گذاری که نسبت به بازارهای طلا، ارز، ملک و خودرو سود بیشتر و تنوع بالاتری دارند را انتخاب کنید. در واقع دونگی مشاوره سرمایه گذاری در تولید و کسب و کار را به شما ارائه می‌دهد.

نگاهی به فرصت های سرمایه گذاری معرفی شده در دونگی نشان می‌دهد که در فرصت‌‌های سرمایه گذاری اخیر این پلتفرم بیش از 1000 سرمایه گذار، موفق به کسب سود بیشتر از 45 درصد علی‌الحساب و ماهانه شده‌اند.

اما این موفقیت چطور به دست آمده است؟

در ادامه به فاکتورهایی اشاره می‌کنیم که مشاوران سرمایه گذاری در دونگی به آن توجه می‌کنند تا بهترین فرصت‌های سرمایه گذاری در صنایع و خدمات مختلف را برای شما گلچین کنند.


ارزیابی طرح‌ها در خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری

ارزیابی تقاضاهای درخواست سرمایه توسط کارشناسان دونگی به معنی بررسی یک فرصت سرمایه گذاری از جوانب مختلفی است که انبوهی از داده‌های مفید را در اختیار سرمایه گذار قرار می‌دهد. در ارزیابی‌های دونگی، وضعیت متقاضی و مدیران، بازار موجود و ویژگی‌های طرح تجاری مورد نظر و میزان سودآوری آن مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در بررسی متقاضیان تامین مالی، سوابق حقوقی و مالی و رتبه اعتباری بانکی شرکت و مدیران مورد بررسی قرار می‌گیرد. در بررسی طرح کسب‌وکار، کلیات فعالیت مورد نظر، وضعیت فعلی محصول و بازار آن در حال حاضر و پس از جذب سرمایه مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین میزان سودآوری طرح مورد بررسی قرار گرفته و ریسک‌هایی که ممکن سودآوری طرح را تهدید کند، بررسی شده و راهکارهای مواجه شدن با آن بیان می‌شود.

شما می‌توانید برای تک تک فرصت‌های سرمایه‌گذاری، گزارش ارزیابی طرح‌ها را دریافت کنید و سپس با بررسی و تطبیق آن با سطح ریسک‌پذیری خود، سرمایه گذاری مناسب را با هدف کسب سود شروع کنید.


تنوع طرح‌های صنعتی، خدماتی، تولیدی و دانش‌بنیان

یکی دیگر از بخش‌های قابل توجه در راهنمایی برای سرمایه گذاری در طرح های دونگی، فراهم کردن آزادی اقتصادی و امکان انتخاب از میان طرح‌های سرمایه گذاری در حیطه‌های مختلف اقتصادی است. تا این لحظه 8 فرصت سرمایه گذاری صنعتی و 18 طرح سرمایه گذاری خدماتی در دونگی ارائه شده‌اند. علاوه بر این سه طرح رویکرد فناورانه داشته‌اند و سه طرح هم به صورت تخصصی در حوزه‌های سلامت و پزشکی بوده‌اند.

فراهم بودن این حجم از تنوع در سرمایه گذاری‌های کرادفاندینگ دونگی، خدمات مشاوره سرمایه گذاری را آسان‌تر می‌کند و همچنین دست شما را به عنوان سرمایه گذار باز می‌گذارد.


سرمایه گذاری با مبلغ دلخواه

یکی دیگر از اصولی که در هنگام ارائه مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته می‌شود همین مورد است. در دونگی به مبلغی که می‌خواهید با آن سرمایه گذاری کنید، دقت می‌کنیم. ما به آورده مالی شما به هر عددی که باشد احترام می‌گذاریم. اگر شما با مبلغ 500 هزار تومان بخواهید روی یکی از فرصت‌های کرادفاندینگ سرمایه گذاری کنید این امکان فراهم شده و درصد سود دریافتی شما هیچ تفاوتی با سود دریافتی یک سرمایه گذار کلان ندارد. البته سرمایه‌گذاران کلان می‌توانند خدمات مدیریت سرمایه برای تنوع بخشی به سبد سرمایه‌گذاری‌های خود را از رابط اختصاصی خود در دونگی دریافت کنند.

همچنین برای سرمایه‌های بزرگ شما، این امکان فراهم شده است که تا زمان ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری مناسب برای کل سرمایه شما، امکان نگهداری پول‌های سرمایه‌گذاری نشده در صندوق‌های سرمایه‌گذاری فراهم شده و به پول‌های شما سود روزشمار تعلق گیرد.

سرمایه گذاری در طرح های کرادفاندینگ که بیشتر آنها زودبازده و کم ریسک هستند با 500 هزار تومان و بیشتر باعث می‌شود تا اعتماد شما به صورت کامل به این مدل جدید از سرمایه گذاری جلب شود. وقتی که از 500 هزار تومان هم سود دریافت کنید، برای شما بسیار ساده‌تر خواهد بود که با اعداد بزرگ‌تری هم سرمایه گذاری کنید.

در ادامه چند مورد از فرصت‌های بزرگ سرمایه گذاری در دونگی که از طریق راهنمایی برای سرمایه گذاری به افراد علاقه‌مند معرفی شده را بیشتر بررسی می‌کنیم.


معرفی برخی از طرح‌های سرمایه گذاری دونگی که سرمایه گذاران به آنها اعتماد دارند

شرکت تعاونی «تولید آجر ماشینی» در شهر قم بخشی از سرمایه در گردش خود را از طریق کرادفاندینگ فراهم می‌کند. این یک فرصت کسب سود 51 درصدی است که شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره سرمایه گذاری در آن شماره تماس خود را در اختیار دونگی قرار دهید.

سود یکساله این طرح 51 درصد برآورد می‌شود که به صورت علی‌الحساب، ماهانه 3 درصد آن به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود. این شرکت سابقه عملیاتی قابل قبولی دارد. مدیران شرکت هم برای افزایش اطمینان سرمایه گذاران با هدف تضمین بازگشت اصل و بخشی از سود سرمایه، وثیقه‌های ملکی را در اختیار دونگی قرار داده‌اند. همچنین ریسک‌های این فرصت سرمایه گذاری هم از قبل بررسی شده و در گزارش ارزیابی آن درج شده است؛ که در جریان دریافت مشاوره سرمایه گذاری به فرد علاقه‌مند به سرمایه گذاری توضیح داده می‌شود.

کارشناسان دونگی این فرصت سرمایه‌گذاری را به طور کامل بررسی کرده و نتایج آن را در گزارش ارزیابی درج کرده‌اند. به عنوان مثال، در این آمده است که این فرصت سرمایه گذاری شامل ماده 141 قانون تجارت نمی‌شود؛ مدیران سابقه محکومیت کیفری ندارند؛ وضعیت مالی شرکت مطلوب ارزیابی شده؛ جهت تضمین اصل و بخشی از سود سرمایه وثیقه ملکی در نظر گرفته شده است؛ و در نهایت اولویت پرداخت سود به سرمایه گذاران تا سقف پیش‌بینی شده در نظر گرفته شده استو

یکی دیگر از فرصت‌های سرمایه گذاری کرادفاندینگ دونگی که مورد علاقه بیشتر از 180 سرمایه گذار قرار گرفته، تامین هزینه «واردات 23 دستگاه فروش اتوماتیک (وندینگ ماشین)» بوده است. سرمایه گذاران قبل از شرکت در این طرح هم مشاوره سرمایه گذاری دریافت کرده‌اند و جزییاتی مثل برآورد سود یکساله، دوره سرمایه گذاری، نرخ بازده داخلی ماهانه و … با آنها به اشتراک گذاشته شده است. تمامی این اطلاعات در گزارش ارزیابی نیز ذکر شده است که در صفحه هر طرح با همه کاربران به اشتراک گذاشته شده است.

دونگی برای پذیرش این طرح هم شرایط خاصی داشته و از زاویه‌های گوناگون آن را بررسی کرده است. علاوه بر این وثایق لازم از مدیران کسب و کار گرفته شده تا سرمایه گذاران مطمئن باشند در صورت شکست طرح، اصل سرمایه آنها پوشش داده می‌شود.

نوسا‌ن‌های غیرطبیعی بازارهای طلا و دلار و کاهش نقدینگی هم از دیگر دلایلی هستند که باعث شده اکنون سرمایه گذاران به شکل جدی‌تری به کسب سود از کرادفاندینگ فکر کنند.

بنابراین در هر تماس راهنمایی برای سرمایه گذاری همه این داده‌ها به صورت شفاف و کاربردی به سرمایه گذاران داده می‌شود تا بهترین تصمیم را نسبت به سرمایه‌شان بگیرند. البته این مشاوره فعالانه است و در دونگی تلاش می‌کنیم تا در مراحل مختلف سرمایه گذاری همراه شما باشیم.


چطور از خدمات مشاوره سرمایه گذاری دونگی استفاده کنیم؟

برای شروع سرمایه گذاری در دونگی می‌توانید با ایجاد یک حساب کاربری فرایند کسب سود را شروع کنید. اما قبل از آن با ثبت شماره تماس‌تان، مشاوران دونگی با شما تماس می‌گیرند تا بهترین و پر بازده ترین روش را به شما معرفی کنند.

بعد از این مرحله، با مراجعه به پروفایل شخصی‌تان و رفتن در صفحه سرمایه گذاری‌ها، مسیر سرمایه گذاری شما شروع می‌شود.

سرمایه گذاری در کرادفاندینگ دونگی ضمن اینکه با آورده‌های اولیه کمتر هم امکان‌پذیر است، یک قابلیت ویژه هم دارد که «سرمایه گذاری خودکار» است. در این حالت شما می‌توانید الگوی سرمایه‌گذاری خودکار مطلوب خود را تنظیم کنید. مثلا در یک الگو می‌توانید به دونگی بگویید که هر وقت طرحی با بازده داخلی ماهانه بیش از ۳٪ در سایت برای سرمایه‌گذاری باز شد که دوره اجرای آن زیر یک سال بود، از حساب بانکی شما ده میلیون تومان برداشت کرده و در طرح سرمایه‌گذاری کند. شما همچنین می‌توانید از میان الگوهای از پیش تعیین شده یکی را انتخاب کنید.

در دونگی اولویت سرمایه‌گذاری با سرمایه‌گذاران خودکار است و شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که با تعریف الگوهای سرمایه‌گذاری خودکار، فرصت‌های مطلوب سرمایه‌گذاری در دونگی را از دست نمی‌دهید.

جمع‌بندی

مشاوره در سرمایه گذارینقش بسیار مهمی دارد. خیلی از سرمایه گذاران موفق از دانش تخصصی یک مشاور در کنارشان استفاده کرده‌اند. در گذشته این مشاوران بیشتر در قالب شریک و همکار دیده می‌شدند اما اکنون شرکت های سرمایه گذاری جای آنها را گرفته‌اند. در این نوشته روی نقش مشاوره سرمایه گذاری دونگی تاکید کردیم و گفتیم که دونگی همواره تلاش می‌کند بهترین مسیر را به سرمایه گذاران معرفی کند.

دونگی در ارائه راهنمایی برای سرمایه گذاری به نکاتی مثل توجیه‌پذیری طرح‌های سرمایه گذاری، تنوع طرح‌ها و میزان آورده اولیه افراد توجه می‌کند. به همین ترتیب بهترین فرصت‌ها به شما معرفی می‌شود که سودآوری شما و مدیریت بهتر ریسک‌ها را تضمین می‌کند.

مشاوران دونگی همراه شما هستند

امکان دریافت سود روز شمار بدون ریسک تا پیش از سرمایه گذاری در طرح ها

پرسش‌های متداول

چه کسی می تواند به شما مشاوره سرمایه گذاری بدهد؟

سایت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بی‌شماری در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی عنوان مشاور سرمایه گذاری را به خودشان می‌دهند اما همه آنها دارای این تخصص نیستند. بهترین مشاوره سرمایه گذاری توسط شرکت‌های فعال در حوزه سرمایه گذاری ارائه می‌شود. در مدل کرادفاندینگ هم، دونگی خدمات سرمایه گذاری و مشاوره را در اختیار شما می‌گذارد.

چگونه می توانم برای سرمایه گذاری مشاوره دریافت کنم؟ می‌شود؟

امکان دریافت مشاوره سرمایه گذاری آنلاین و تلفنی در سایت‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری وجود دارد. اما در هنگام دریافت مشاوره باید به این نکته‌ها توجه داشته باشید:

  • فرصت‌های سرمایه گذاری مختلفی به شما معرفی شود؛
  • میزان سودآوری و ضررها و در مجموع توجیه پذیری طرح بررسی شود؛
  • به میزان سرمایه اولیه شما توجه شود.

برای دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری از کارشناسان دونگی، کافی است اطلاعات تماس خود را در فرم در نظر گرفته شده در همین صفحه وارد کنید.

بهترین توصیه برای سرمایه گذاران چیست؟

بهترین توصیه یا بهترین مشاوره نسبت به هر شخص متفاوت است. مثلا یک سرمایه گذار کلان با انتظار بازدهی بیشتر در مدت طولانی‌تر با یک سرمایه گذار خطرپذیر با انتظار تنوع بیشتر در پرتفوی کاملا متفاوت هستند. شما می‌توانید با خواندن این مقاله و ثبت شماره تماس خود منتظر دریافت خدمات مشاوره اختصاصی برای سرمایه گذاری در فرصت‌های کرادفاندینگ باشید.