پذیرش ریسک سرمایه گذاری

۱۴۰۰/۰۹/۰۳ اخبار

ریسک‌ سرمایه‌گذاری در دونگی

دونگی تلاش می‌کند تا اطلاعات جامعی از جنبه‌های مختلف طرح‌ها را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد. با این وجود، تمامی اطلاعات ارائه شده در پلتفرم توسط صاحبان طرح‌ها ارائه شده‌اند و دونگی مسوولیتی در برابر درستی و کامل بودن اطلاعات یا قابل اجرا بودن برنامه‌های ارائه شده توسط متقاضیان ندارد.

دونگی با عقد قرارداد با متقاضی، دریافت تعهدات لازم و همچنین دریافت مستنداتی نظیر گواهی عدم سوء پیشینه تمامی اعضای هیات مدیره یا مجوزهای اخذ شده توسط متقاضی، سعی می‌کند تا ریسک‌های تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران را کاهش دهد؛ ولی به‌طور صریح و روشن هر نوع مسوولیتی در برابر هر نوع ضرر ناشی از اتكاء به تمام با بخشی از این اطلاعات را از خود سلب می‌کند.

سرمایه‌گذاران باید به ارزیابی خودشان از متقاضی و شناخت مزیت‌ها و ریسک‌های سرمایه گذاری طرح اتكا کرده و در زمان سرمایه‌گذاری به هنگام بروز هرگونه شک و تردید، بلافاصله با مشاوران حرفه‌ای مشاوره نمایند.

توجه داشته باشید که امکان لغو سرمایه‌گذاری در طرح‌های دونگی به هیچ وجه وجود ندارد. در زمان اجرا نیز سرمایه‌گذاران کنترلی بر مجری طرح نداشته و صرفا از طریق گزارش‌های ارائه شده مجری طرح در جریان پیشرفت فعالیت‌ها قرار می‌گیرند.

از آنجایی که سرمایه‌گذاران در سود و زیان اجرای طرح شریک هستند، شما به عنوان سرمایه‌گذار در طرح ممکن است تمام یا بخشی از سرمایه خود را از دست دهید. لذا توصیه دونگی به شما این است که به اندازه توان پذیرش ریسک از دست رفتن سرمایه خود در دونگی سرمایه‌گذاری کنید و همچنین برای کاهش و مدیریت ریسک، سرمایه خود را بین طرح‌های مختلف پخش کنید.

 

 

قوانین پرداخت در دونگی

برای پرداخت آنلاین باید از کارت بانکی متعلق به خودتان استفاده کنید.

بازپرداخت هر گونه وجهی از طرف دونگی به کاربران، منحصراً به‌حساب بانکیِ متعلق به خود آنها انجام می‌شود.

سرمایه‌گذار به هیچ عنوان امکان لغو مبلغ مشارکت خود در طرح‌ها را ندارد.

کد رهگیری ثبت مشارکت‌ها در سامانه فرابورس برای کاربران پیامک می‌شود.