تامین سرمایه در گردش ورق برش شده صدف زرین

مجتمع صنایع صدف زرین سبا

تامین سرمایه در گردش ورق برش شده صدف زرین

مجتمع صنایع صدف زرین سبا

60 میلیارد ریال
توسط 265 سرمایه‌گذار
موفق شد

%48

برآورد سود چهار ماه یکبار

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 60 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 4%
  • پرداخت 16% هر 4 ماه یکبار
slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- 1- سوددهی مناسب طرح

2- 2- سوابق اجرایی قابل قبول سرمایه پذیر

3- 3-وجود ضامن ثالث حقوقی معتبر برای اصل و سود پیش بینی شده

4- 4- پرداخت 16 درصد سود علی الحساب هر 4 ماه یکبار از انتهای ماه چهارم

درباره سرمایه‌پذیر

تعداد کارمندان: 15 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

سعید جهانگیری نیا

thumbnail

محمد موذنی بیستگانی

thumbnail

علیرضا شمس

معرفی طرح

شرکت مجتمع صنایع صدف زرین سبا جهت تامین سرمایه در گردش مورد نیاز برای خرید مواد اولیه در تولید ورق برش شده درخواست تامین سرمایه دارد.

مدیریت ریسک‌ها

افزایش قیمت مواد اولیه:
با توجه به شرایط اقتصادی ممکن است قیمت خرید مواد اولیه افزایش یابد. در صورت افزایش قیمت مواد اولیه، سرمایه‌پذیر قیمت فروش را با لحاظ حاشیه سود افزایش داده و در صورتی که امکان افزایش قیمت فروش نباشد، اگر حداقل 75% سود عملیاتی پیش بینی شده در دوره گزارش دهی محقق نشود، عامل حق فسخ قرارداد را خواهد داشت و در غیر از این دو حالت ریسک بر عهده طرفین است.

عدم فروش محصولات تولید شده:
با توجه به سابقه سرمایه‌پذیر، نوع محصول و حجم تولید طرح، احتمال وقوع این ریسک، کم برآورد می‌شود. در پایان دوره سرمایه پذیر موظف به بازخرید کالاها با شرایط ذکر شده در طرح بوده و در غیر اینصورت ها و رسیدن به حداقل 75% سود عملیاتی پیش بینی شده ریسک بر عهده طرفین است.

کاهش حاشیه سود طرح:
این ریسک بر عهده طرفین است.

آسیب به مواد اولیه و محصولات تولید شده:
سرمایه پذیر موظف به حفظ کالاها و در صورت نیاز بیمه نمودن آن‌ها است. جبران خسارت (به دلایلی از جمله دزدی، آتش‌سوزی و ...) بر عهده سرمایه پذیر است.

برگشت از فروش ناشی از عیوب:
سرمایه پذیر موظف به کنترل کیفیت مواد اولیه خریداری شده و محصولات تولید شده است و جبران نواقص احتمالی تماما بر عهده وی خواهد بود.

افزایش دوره گردش سرمایه به هر علت:
این ریسک بر عهده طرفین بوده و اگر در گزارشات دو ماهه حداقل 75 درصد از فروش پیش-بینی شده میسر نشود، سکو حق فسخ قرارداد فی مابین را خواهد داشت. در انتهای طرح تمامی مطالبات حال شده فرض می‌گردد و سرمایه پذیر موظف است از منابع خود اقدام به جبران آن نماید.

بروز مشکلات در تامین مواد اولیه:
با توجه به سابقه مدیران و پیش‌بینی‌‌های صورت گرفته احتمال وقوع این ریسک پایین است. لیکن در صورت وقوع بر عهده سرمایه‌پذیر است.

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم سابقه محکومیت کیفری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

عدم شمول ماده 141

عدم وجود چک برگشتی برای شرکت و مدیرعامل در زمان بررسی طرح

دارای ضامن ثالث حقوقی

طرح « تأمین سرمایه در گردش تولید و فروش ورق برش شده » تعریف شده توسط شرکت مجتمع صنایع صدف زرین سبا از هفت منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

بیشتر
نماد طرح: دصدفزرین / Dsadafza

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.