تولید مکمل های دارویی هستی دارو

بین المللی هستی دارو درمان

تولید مکمل های دارویی هستی دارو

بین المللی هستی دارو درمان

61.21 میلیارد ریال
توسط 274 سرمایه‌گذار
موفق شد

%45.12

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 100 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.45%
  • پرداخت 22.5٪ سود علی‌الحساب، هر 6 ماه یکبار، از ماه 2 ام
slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سوددهی نسبتا مناسب طرح

2- سوابق اجرایی قابل قبول سرمایه پذیر

3- ریسک پایین از بین رفتن سرمایه به دلیل مصرف برای خرید مواد اولیه

4- تعهد جبران خسارات اصل سرمایه توسط شخص ثالث

5- تعهد به پرداخت حداقل سود 45% سالانه توسط شخص ثالث

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت بین المللی هستی دارو درمان در تاریخ 1385/04/24 تاسیس گردید.

این شرکت در حوزه مشاوره ، مدیریت ، انتقال تکنولوژی و اجرای پروژه های سرمایه گزاری در صنعت پخش ، تامین و واردات مواد اولیه دارویی و شیمیایی فعایت دارد.

تعداد کارمندان: 8 نفر

اعضای هیات مدیره:

معرفی طرح

شرکت بین المللی هستی دارو درمان جهت تامین سرمایه در گردش خود برای خرید مواد اولیه تولید مکمل‌های دارویی (قرص های رینفولتیل)، درخواست تامین سرمایه به مبلغ 100 میلیارد ریال را دارد. پیش‌بینی می‌شود طی دوره 12 ماهه، با اجرای این طرح بتوان به سود ناخالص 103,727 میلیون ریالی رسید که با لحاظ سهم 43.5 درصدی سرمایه‌گذاران از این مبلغ، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه‌گذاران در مدت اجرای طرح به ترتیب برابر با 3.45 و 45.12 درصد پیش بینی شده است. شرکت گروه بین المللی یاقوت رویان با شناسه ملی ۱۰۱۰۲۱۳۳۹۳۹ متعهد جبران خسارات به اصل سرمایه و پرداخت سود پیش‌بینی شده معادل 45% سرمایه با ارائه دو فقره چک از طرف این شرکت می‌باشد. اگر در گزارش شش ماهه اول، 75 درصد از فروش پیش‌بینی شده میسر نشود یا دوره گردش سرمایه بیش از یک ماه از پیش بینی انجام شده بیشتر گردد، سکو حق فسخ قرارداد را خواهد داشت. در پایان طرح هر میزان مطالبات وصول نشده باقیمانده حال شده فرض و سرمایه پذیر موظف به تسویه مبالغ در پایان طرح بوده و سرمایه پذیر موظف به بازخرید هر میزان قرص فروش نرفته به مبلغ آخرین فروش به شرطی که از نرخ افزایش شاخص بهای کالا و خدمات بانک مرکزی در این دوره کمتر نباشد خواهد بود. همچنین سرمایه‌پذیر حق دارد در صورت تحقق سود پیش‌بینی شده در دوره اول گردش سرمایه، سرمایه در اختیار را به میزان صلاحدید خود کاهش داده و مازاد را به سرمایه‌گذاران عودت دهد.

مدیریت ریسک‌ها

افزایش دوره گردش سرمایه به هردلیلی:
در دوره گردش اول در صورتی که بیش از یک ماه افزایش یابد دونگی حق توقف طرح را خواهد داشت. در دوره گردش دوم تمامی مطالبات وصول نشده حال شده فرض و تسویه حساب انجام می‌شود.

صدمه به محصولات :
سرمایه‌پذیر موظف به بیمه انبار و محصولات وارداتی و به طور کلی مسئول حفظ و نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی می‌باشد لذا این ریسک برعهده ایشان است.

نکول در پرداخت توسط مشتریان سرمایه پذیر:
سرمایه پذیر موظف به اخذ چک معتبر به میزان تمام مبلغ فروش در هنگام تحویل کالا می‌باشد. درصورتی که اعتبار صاحبین چک‌ها احراز شده و قصوری در این خصوص و مبلغ چک ها از سرمایه پذیر سر نزده باشد، این ریسک بر عهده طرفین است.

عدم فروش محصول تا پایان طرح:
سرمایه‌پذیر موظف به بازخرید محصولات فروش نرفته در پایان طرح با قیمت آخرین فروش که از افزایش نرخ شاخص بهای کالا و خدمات بانک مرکزی در همین مدت کمتر نباشد خواهد بود.

افزایش نرخ خرید اقلام نسبت به نرخ پیش‌بینی شده:
مطابق روند تشریح شده در قسمت «شرایط اتمام پیش از موعد، افزایش زمان و پایان طرح» این ریسک مدیریت شده و در صورت تخلف بر عهده سرمایه‌پذیر است.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم سابقه محکومیت کیفری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

عدم شمول ماده 141

وضعیت مناسب صورت مالی حسابرسی شده 1399 و 1400

رتبه اعتباری بانکی قابل قبول شرکت و اعضای هیات مدیره

چک برگشتی رفع سوء اثر نشده برای رئیس هیات مدیره با تشریح دلیل در گزارش ارزیابی

تعهد به جبران خسارات اصل سرمایه توسط ضامن ثالث گروه شرکت‌های دارویی یاقوت رویان طی چک مستقل

تعهد به پرداخت سود 45% سالانه توسط ضامن ثالث گروه شرکت‌های دارویی یاقوت رویان طی چک مستقل

طرح « تامین سرمایه در گردش تولید مکمل های دارویی » تعریف شده توسط شرکت بین المللی هستی دارو درماناز پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دهستیدا1 / DHastiD1

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.