تأمین بخشی از سرمایه در گردش خرید نخ جهت تولید پارچه

شرکت الیاف گلریز قم

تأمین بخشی از سرمایه در گردش خرید نخ جهت تولید پارچه

شرکت الیاف گلریز قم

100 میلیارد ریال
توسط 308 سرمایه‌گذار
موفق شد

%44.14

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 100 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.55%
  • پرداخت 11 درصد سود پیش بینی شده هر سه ماه یکبار از ابتدای ماه چهارم
slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سوددهی مناسب طرح و پرداخت سود علی الحساب سه ماه یکبار

درباره سرمایه‌پذیر

تعداد کارمندان: 50 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

احسان اکبری

thumbnail

حسین محمدخانی

thumbnail

حمید سپهر

معرفی طرح

تامین بخشی از سرمایه در گردش جهت خرید 64,533 کیلوگرم انواع نخ پلی استر و پنبه و تولید و فروش 64,533 کیلوگرم پارچه در دوره گردش‌های دو م

مدیریت ریسک‌ها

تغییرات قیمت خرید مواد اولیه:
تغییر قیمت مواد اولیه موجب تغییر در نرخ فروش محصول می¬گردد. سرمایه‌پذیر می‌بایست نرخ فروش رو به نحوی تعیین کند که حداقل سود علی‌الحساب مذکور در طرح برای سرمایه‌گذاران محقق شود. در صورت تحقق این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود.

تغییر قیمت محصول:
با توجه به در نظر گرفتن ریسک نوسان قیمت مواد اولیه احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می‌شود. در صورت فروش به قیمت پایین‌تر سرمایه‌پذیر می‌بایست از سایرمنابع درآمدی خود حداقل درآمد برآوردی در طرح را جبران نماید.

عدم امکان فروش محصول به میزان و مبلغ پیش بینی شده:
با توجه به برآورد و سابقه شرکت و میزان تقاضای مشتریان احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می‌گردد. لازم به ذکر است که در صورت فروش نرفتن کالای مذکور در طرح، سرمایه‌پذیر موظف به بازخرید محصولات خواهد بود به نحوی که حداقل سود برآورد شده در طرح برای سرمایه گذاران محقق گردد.

آسیب به محصولات پیش از تحویل به مشتری(آتش سوزی، سرقت و ...):
این ریسک بر عهده سرمایه¬پذیر می‌باشد.

ریسک عدم وصول فروش نسیه در مدت طرح:
در پایان طرح هر میزان مطالبات وصول نشده باقیمانده حال شده فرض و سرمایه‌پذیر موظف به تسویه مبالغ در پایان طرح می‌باشد. این ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر است.

مرغوب نبودن کیفیت مواد اولیه خریداری شده و محصول نهایی:
سرمایه‌پذیر می¬بایست کیفیت مواد اولیه و محصول نهایی را از هر نظر بررسی و اصالت‌سنجی نماید. در صورت مرغوب نبودن کالا و به تبع فروش نرفتن آن، سرمایه‌پذیر می¬بایست خود راسا نسبت به بازخرید محصول اقدام نماید. این ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر است.

کاهش حاشیه سود فروش محصول:
سرمایه‌پذیر موظف به حفظ حداقل حاشیه سود عنوان شده در طرح می¬باشد.

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

pdf دریافت ضمانت‌نامه

ارزیابی دونگی

عدم شمول ماده 141 و سوددهی دو سال گذشته سرمایه پذیر

عدم وجود چک برگشتی برای شرکت و مدیرعامل در زمان بررسی طرح

ارائه ضمانت‌نامه تعهد پرداخت از صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان اصفهان

سوددهی مناسب طرح

پرداخت سود علی الحساب سه ماه یکبار

خلاصه ارزیابی‌

بیشتر
نماد طرح: دو_الیاف / DoString

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.