سرمایه درگردش تولید استند وانیشا

راهکارهای خلاق بیتا

سرمایه درگردش تولید استند وانیشا

راهکارهای خلاق بیتا

11.66 میلیارد ریال
توسط 83 سرمایه‌گذار

%41.58

برآورد سود يكساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 19.95 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.14%
  • پرداخت 2٪ سود علی الحساب، هر 4 ماه یکبار، از ماه 4 ام
slider slider slider slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- ریسک نسبتا پایین سرمایه به دلیل تبدیل مواد اوليه قابل فروش + بیمه کالا

2- دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

3- تجربه مناسب سرمایه‌پذیر در سال‌های گذشته در حوزه توليد استند تبليغاتي

4- وضعيت مالي مناسب طبق اظهارنامه سال98 و 99 و معاملات فصلي سال 1400

5- سابقه اعتباری بسیار عالی و کم ریسک مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در زمان بررسي طرح

درباره سرمایه‌پذیر

ما وانیشا هستیم

استودیو دیزاین وانیشا تیمی است از تعدادی متفکر، سازنده و حل کننده مسائل تا محصولات را توسعه و بهبود دهد و یا محصولات جدیدی را دیزاین کند

تخصص ما طراحی و تولید انواع استند شامل استند فروشگاهی و استند محصول - استند فلزی , استند پلکسی (استند پلکسی گلاس) , استند چوبی , استند ایستاده , استند رومیزی , استند دیواری - و سایر اقلام نقطه فروش , تحقیق و مطالعه مشتری , دیزاین صنعتی , طراحی محصول و بسته بندی است. کار ما ایجاد نوآوری و ارزش برای محصولات است. راه حل هایی که در وانیشا دیزاین می‌کنیم کمک می‌کند تا مشتریان ما در نوآوری و ایجاد تجربه جدید برای کاربران موفق باشند. از حوزه‌ها و با توانایی‌های متفاوت دور هم جمع شده‌ایم تا بتوانیم بهترین راه‌حل‌ها را دیزاین کنیم.

 

دانش کافی نیست. دانش را باید به آزمون تجربه محک زد. ما ادعا نمیکنیم همه چیز را میدانیم اما مدام در حال بیشتر دانستن و بیشتر تجربه کردنیم تا عالم با عمل باشیم

تعداد کارمندان: 21 نفر

آدرس وب‌سایت: vanisha.co

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

مجتبی احمدی نژاد

thumbnail

مهدی میرمرادی

thumbnail

محمدحسین یلان

معرفی طرح

شرکت راهکارهای خلاق بیتا با سابقه سه ساله در تولید و فروش بیش از سیصد میلیارد ریال استندهای تبلیغاتی، جهت تکمیل سرمایه در گردش خود برای خرید مواد اولیه، درخواست تامین مالی به مبلغ 19,950 میلیون ریال را دارد.

سرمایه‌پذیر تمامی سرمایه‌ دریافتی را صرف خرید مواد اولیه مورد نیاز خود از جمله ملامینه‌های درجه یک تهیه کرده و با استفاده از آنها استندهای تبلیغاتی تولید می‌کند. با توجه به تجربه شرکت، استندها در مدت کوتاهی تولید شده و به مشتریانی که پیش‌تر پیش‌پرداختی به شرکت داده‌اند، تحویل داده می‌شود. مدت زمان تسویه کامل مشتریان حدود دو تا سه ماه است. بنابراین دوره گردش سرمایه طرح چهار ماهه در نظر گرفته شده و پیش بینی می شود فروش هر استند حاشیه سود بین 15 الی 20 درصد فروش را به همراه داشته باشد.

پیش‌بینی می‌شود سرمایه‌پذیر طی دوره یکساله بتواند به فروش 101,152 میلیون ریال برسد. با در نظر گرفتن سهم 8.2 درصدی سرمایه‌گذاران از مبلغ فروش تولیدات طرح، نرخ بازده داخلی و سود سرمایه‌گذاران به ترتیب برابر با 37.65 و 41.58 درصد پیش‌بینی شده است. از این میزان، سود علی‌الحساب ماهانه 2 درصد از انتهای ماه چهارم و به صورت چهار ماه یکبار (8 درصد برای چهار ماه) به سرمایه‌گذاران دونگی پرداخت می‌شود. همچنین سرمایه‌پذیر وثایقی را جهت جبران احتمالی از دست رفتن اصل سرمایه به دونگی سپرده است.

مدیریت ریسک‌ها

افزايش قيمت خريد مواد اولیه:
در صورت وقوع، قيمت فروش نيز به تناسب افزايش مي‌يابد. از آنجايي كه ميزان افزايش قيمت مواد اوليه قابل پيش‌بيني نيست، لذا اين ريسك مشترك بين سرمايه‌گذاران و سرمايه‌پذير است.

خرابي مواد به هر دليلي در انبار:
مواد در انبار بیمه آتش سوزی هستند. این ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر است.

معيوب بودن مواد اولیه دريافتي از تامين‌كننده:
مواد اولیه به تامین‌کننده عودت خواهد شد. این ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر خواهد بود.

عدم فروش محصولات به هر دليلي:
تولید کالا براساس سفارش خرید ثبت شده توسط مشتریان انجام می‌شود. ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر خواهد بود.

عدم تسويه به موقع مشتريان:
ارزيابي اعتباري مشتريان توسط سرمايه‌پذير صورت مي‌گيرد. لذا این ریسک بر عهده سرمایه‌پذير خواهد بود.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

سابقه اعتباری بسیار عالی و کم ریسک برای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در زمان بررسی طرح

عدم وجود چک برگشتی برای شرکت و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در زمان بررسی طرح

عدم شمول ماده 141 شرکت

روند رو به رشد فعالیت شرکت در سه سال گذشته

سرمایه ثبتی 20 میلیارد ریالی شرکت در حال حاضر

طرح «تامين سرمایه درگردش تولید استند وانیشا» تعریف شده توسط شرکت راهكارهای خلاق بيتا از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: د_وانیشا / DVanisha

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.