خرید مواد اولیه برای تولید ورق کارتن پنج لایه

تولیدی ورق کار پویا

خرید مواد اولیه برای تولید ورق کارتن پنج لایه

تولیدی ورق کار پویا

135 میلیارد ریال
توسط 433 سرمایه‌گذار
موفق شد

%48.09

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 135 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.86%
  • پرداخت 12.03% سود علی الحساب هر 3 ماه یکبار
slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سوددهی مناسب طرح

2- سوابق اجرایی قابل قبول سرمایه پذیر

3- پرداخت 4.01 درصد سود علی الحساب ماهانه هر 3 ماه یکبار

4- میزان قابل توجه دارایی ها و سرمایه ثبتی شرکت

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت ورق کار پویا در تاريخ20/04/1392 با شناسه ملی  14003512293 تحت شماره 7026 در اداره ثبت بابل با مرکزيت اصلي مازندران-بابل-بندپی شرقی - شهرک صنعتی رجه به صورت سهامی خاص به ثبت رسيده است. مرکز اصلي شركت در حال حاضر مازندران-بابل-بندپی شرقی - شهرک صنعتی رجه می باشد و همچنین به استناد صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 01/09/1399 آدرس دفتر مرکزی به نشانی بابل ، محله طالقانی ، کوچه پاسداران، کوچه حجت الاسلام ارشادی،کد پستی 4713637515 تغییر یافته است.   

این شرکت با هدف تولید ورق کارتن چند لایه با ظرفیت 30.000 تن به صورت سالانه و جعبه کارتن به همراه چاپ و برش با ظرفیت سالانه 16.200 تن با اشتغال مستقیم 120 نفری طی پروانه بهره برداری از وزارت صمت به شماره 96219/701 مشغول به فعالیت می باشد .

تعداد کارمندان: 111 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

رضا احمدی کشتلی

thumbnail

امام قلی احمدی کشتلی

thumbnail

محمد داداش نیا کاسمان

معرفی طرح

شرکت ورق کار پویا جهت تامین سرمایه در گردش خرید مواد اولیه مورد نیاز برای 1,094,503 متر مربع کارتن پنج لایه و فروش آن‌ها به مشتریان خود خواستار تامین سرمایه به میزان 135,000 میلیون ریال می‌باشد. پیش‌بینی می‌شود طی دوره 12 ماهه، این طرح بتواند به فروش 702,671 میلیون ریالی برسد که با کسر هزینه‌های خرید مواد اولیه سود ناخالص 175,471 میلیون ریالی برآورد شده است. با لحاظ سهم 37 درصدی برای سرمایه‌گذاران از سود طرح، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه‌گذاران در مدت اجرای طرح با احتساب هزینه کارمزد تامین مالی جمعی به ترتیب برابر با 3.86 درصد و 48.09درصد پیش‌بینی شده است.

مدیریت ریسک‌ها

ریسک عدم تسویه نقدی مشتریان در مدت طرح و افزایش دوره گردش:
در صورت وقوع بر عهده متقاضی خواهد بود. در صورت فروش نسیه، در پایان طرح هر میزان مطالبات وصول نشده باقیمانده حال شده فرض می‌شود و سرمایه‌پذیر موظف به تسویه مبالغ در پایان طرح می‌باشد.

ریسک عدم امکان تهیه مواد اولیه مورد نیاز به هر دلیلی:
با توجه به سوابق شرکت امکان وقوع این ریسک بسیار کم بوده و در صورت وقوع بر عهده متقاضی خواهد بود.

ریسک آسیب دیدن و عدم کیفیت مطلوب محصولات تولید شده:
هرگونه آسیب و یا مناسب نبود کیفیت کالای موضوع طرح بر عهده متقاضی خواهد بود. متقاضی متعهد به صحت سنجی اصالت و محافظت از کالاها و تحویل کالا با کیفیت مطلوب به مشتریان می‌باشد.

افزایش نرخ تورم:
متقاضی میبایست با توجه به قیمت خرید مواد اولیه، قیمت فروش را طوری تعیین نماید که حداقل حاشیه سود برآوردی برای سرمایه‌گذاران حفظ گردد. این ریسک بر عهده طرفین می‌باشد.

ریسک عدم فروش کالاها به میزان برآورد شده در طرح:
با توجه به برآورد شرکت از میزان تقاضای بازار احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می‌گردد. لازم به ذکر است که متقاضی در صورت فروش نرفتن کالای مذکور در طرح، موظف به بازخرید محصولات خواهد بود به نحوی که حداقل سود برآورد شده در طرح برای سرمایه‌گذاران محقق گردد.

عدم امکان تحقق فروش به میزان برنامه ریزی شده:
این ریسک بر عهده متقاضی می‌باشد.

آسیب به محصولات پیش از تحویل به مشتری(آتش سوزی، منقضی شدن محصولات، سرقت و ...):
سرمایه‌پذیر موظف است جهت پوشش ریسک مخاطرات، انبار محصولات را بیمه کند.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم سابقه محکومیت کیفری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

عدم شمول ماده 141

وضعیت مالی مناسب و رشد درآمد و وضعیت اعتباری شرکت براساس صورت های مالی حسابرسی شده

مبلغ فروش متناسب با ابعاد طرح در پاییز و زمستان 1402

سابقه اعتباری مطلوب شرکت و اعضای هیات مدیره در زمان بررسی طرح

اولویت داشتن سرمایه گذاران در پرداخت سود

طرح «تأمین سرمایه در گردش جهت خرید مواد اولیه برای تولید ورق کارتن پنج لایه» تعریف شده توسط شرکت ورق کار پویا از هفت منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات‌مدیره و مدیرعامل و همچنین گواهی عدم سوءپیشینه اعضای هیات‌مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دپویاکار / Dpuyakar

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.