تامین سرمایه در گردش قراردادهای حمل و نقل داخلی طالخونچه

حمل و نقل کالای امید طالخونچه

تامین سرمایه در گردش قراردادهای حمل و نقل داخلی طالخونچه

حمل و نقل کالای امید طالخونچه

135 میلیارد ریال
توسط 428 سرمایه‌گذار
موفق شد

%48

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 135 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.85%
  • پرداخت 12٪ سود علی الحساب هر 3 ماه یکبار
slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سوددهی مناسب طرح

2- دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

3- پرداخت سود علی الحساب 4 درصد ماهانه با محاسبه از ماه اول بصورت 3 ماه یکبار

4- سوابق اجرایی قابل قبول سرمایه پذیر

درباره سرمایه‌پذیر

تعداد کارمندان: 600 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

سعيد مظاهري

thumbnail

فريدون مظاهري

thumbnail

محمدتقي مظاهري مديسه

معرفی طرح

شرکت حمل و نقل کالاي اميد طالخونچه جهت تامین سرمایه در گردش برای قراردادهای جاری و آتی حمل و نقل داخلی طالخونچه خواستار تامین سرمایه به میزان 135,000 میلیون ریال می‌باشد. پیش‌بینی می‌شود طی دوره 12 ماهه، این طرح بتواند به درآمد 869,011 میلیون ریالی برسد. با لحاظ سهم 7.46 درصدی برای سرمایه‌گذاران از درآمد طرح، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه¬گذاران در مدت اجرای طرح با احتساب هزینه کارمزد تامین مالی جمعی به ترتیب برابر با 3.85 درصد و 48.00 درصد پیش‌بینی شده است. لازم به ذکر است جهت جبران خسارات اصل سرمایه و پرداخت سود از متقاضی چک و سفته اخذ شده است.

مدیریت ریسک‌ها

ریسک عدم انعقاد قرارداد با مشتریان و افزایش دوره وصول مطالبات:
اگر به هردلیلی قراردادی از سوی سرمایه‌پذیر با مشتریان جدید امضا نشد و یک ماه هر بخشی از سرمایه تامین شده بدون استفاده باقی ماند، یا سرمایه‌پذیر تعهد می‌دهد که از محل دیگر دارایی‌ها و دیگر قراردادهای در جریان این موضوع را جبران کند یا سرمایه‌پذیر موظف به عودت سرمایه و محاسبه سود پیش‌بینی شده برای یک ماه مازاد و سود نهایی شده تا آن تاریخ از قرارداد خواهد بود.

افزایش قیمت ارز و نرخ تورم:
متقاضی میبایست با توجه به هزینه‌های عملیاتی طرح، قراردادها را طوری منعقد نماید که حداقل حاشیه سود برآوردی برای سرمایه‌گذاران حفظ گردد. این ریسک بر عهده طرفین می‌باشد.

آسیب به محصولات پیش از تحویل به مشتری(آتش سوزی، منقضی شدن محصولات، سرقت و ...):
سرمایه‌پذیر موظف است جهت پوشش ریسک مخاطرات، انبار محصولات را بیمه کند. در صورت وقوع بر عهده متقاضی خواهد بود.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم شمول ماده 141 و سوددهی شرکت در دو سال گذشته

عدم وجود چک برگشتی برای شرکت و مدیرعامل در زمان بررسی طرح

عدم سابقه کیفری برای اعضای هیات مدیره و مدیرعامل در زمان بررسی طرح

روند رو به رشد درامدهای شرکت

سابقه فعالیت طولانی و داشتن برند شناخته شده در بازار

طرح «تامین سرمایه در گردش برای قراردادهای حمل و نقل داخلی طالخونچه» تعریف شده توسط شرکت حمل و نقل کالاي اميد طالخونچه از هفت منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات‌مدیره و مدیرعامل و همچنین گواهی عدم سوءپیشینه اعضای هیات‌مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دطالخونچ / Dtalkhon

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.