خرید تجهیزات تست ساق مته و توپک جبران‌پذیر

حفاری زاویه

خرید تجهیزات تست ساق مته و توپک جبران‌پذیر

حفاری زاویه

40 میلیارد ریال
توسط 129 سرمایه‌گذار
موفق شد

%46

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 40 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.7%
  • پرداخت سود علی الحساب 11.52 درصد بصورت سه ماه یکبار
slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سوددهی مناسب طرح

2- دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

3- پرداخت سود علی الحساب 11.52 درصد بصورت 3 ماه یکبار

4- انعقاد قرارداد خرید تجهیزات و اجاره تجهیزات قبل از شروع طرح

درباره سرمایه‌پذیر

حفاری زاویه یکی از برترین شرکت ها در ارائه خدمات حفاری در ایران است. ماموریت ما ارائه راهکارهای حفاری ایمن، کارآمد و با کیفیت به مشتریان است.

در شرکت حفاری زاویه، ما متعهد به حفظ بالاترین استانداردهای ایمنی و استفاده از آخرین تکنولوژی برای به حداکثر رساندن کارایی هستیم. ما با تیمی مجرب و متعهد، به نوآوری در صنعت حفاری معنی بخشیدیم.

تعداد کارمندان: 5 نفر

آدرس وب‌سایت: drilling.zaviehgroup.com

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

کبری اسدی

thumbnail

محسن اسکندری نیا

thumbnail

امین نوری

معرفی طرح

شرکت حفاری زاویه جهت خرید خرید تجهیزات تست ساق مته و توپک جبران‌پذیر و اجاره آن‌ها به مشتریان خود خواستار تامین سرمایه به میزان 40,000 میلیون ریال می‌باشد. پیش‌بینی می‌شود طی دوره 12 ماهه، این طرح بتواند به سود ناخالص 128,300 میلیون ریالی برسد. با لحاظ سهم 14.34 درصدی برای سرمایه‌گذاران از درآمد طرح، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه‌گذاران در مدت اجرای طرح با احتساب هزینه کارمزد تامین مالی جمعی به ترتیب برابر با 3.70 درصد و 46.00 درصد پیش‌بینی شده است. لازم به ذکر است وثائق در قالب ضمانت‌نامه حسن انجام تعهدات از صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان اخذ شده است.

مدیریت ریسک‌ها

ریسک عدم تسویه نقدی مشتریان در مدت طرح و افزایش دوره گردش:
در صورت وقوع بر عهده متقاضی خواهد بود. در صورت فروش نسیه، در پایان هر دوره گردش طرح هر میزان مطالبات وصول نشده حال شده فرض می‌شود و سرمایه‌پذیر موظف به تسویه مبالغ در پایان طرح می‌باشد.

ریسک عدم نیاز مشتری نسبت به تجهیزات خریداری شده توسط متقاضی:
با توجه به قراردادی بودن تعامل مشتری و سرمایه پذیر امکان وقوع این ریسک کم است. همچنین با توجه به سابقه همکاری و برآوردها موجود احتمال وقوع این ریسک اندک خواهد بود و در صورت تحقق این ریسک بر عهده متقاضی می‌باشد..

افزایش قیمت ارز و نرخ تورم:
متقاضی میبایست با توجه به قیمت خرید، اجاره تجهیزات را طوری تعیین نماید که حداقل حاشیه سود برآوردی برای سرمایه‌گذاران حفظ گردد. این ریسک بر عهده طرفین می‌باشد.

ریسک عدم اجاره تجهیزات به میزان برآورد شده در طرح:
با توجه به برآورد شرکت از میزان تقاضای بازار احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می‌گردد. درصورت وقوع این ریسم برعهده متقاضی می‌باشد.

ریسک تغییر قیمت تچهیزات از زمان تحویل تا زمان تسویه:
در صورت وقوع سرمایه‌پذیر موظف است این مابه‌التفاوت هزینه را پرداخت کند و برعهده متقاضی است.

آسیب به تجهیزات (آتش سوزی، سرقت و ...):
سرمایه‌پذیر موظف است جهت پوشش ریسک مخاطرات، محصولات را بیمه کند. در صورت وقوع بر عهده متقاضی خواهد بود.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

pdf دریافت ضمانت‌نامه

ارزیابی دونگی

عدم سابقه محکومیت کیفری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

عدم شمول ماده 141

سابقه اعتباری مطلوب شرکت و اعضای هیات مدیره در زمان بررسی طرح

اولویت داشتن سرمایه گذاران در پرداخت سود

دارای ضمانت حسن انجام تعهدات جهت جبران خسارت اصل سرمایه و سود پیش بینی شده

طرح «تامین مالی جمعی جهت خرید تجهیزات تامین مالی جمعی جهت خرید تجهیزات تست ساق مته و توپک جبران‌پذیر» تعریف شده توسط شرکت حفاری زاویه (سهامی خاص) از هفت منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات‌مدیره و مدیرعامل و همچنین گواهی عدم سوءپیشینه اعضای هیات‌مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دحفاری_ز / DrillSTZ

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.