تأمین سرمایه در گردش تولید چهار ماده غذایی

کیفیت اندیشان جهان نگر

تأمین سرمایه در گردش تولید چهار ماده غذایی

کیفیت اندیشان جهان نگر

70 میلیارد ریال
توسط 300 سرمایه‌گذار
موفق شد

%42.5

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 70 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.42%
  • پرداخت 10/62% سود علی الحساب هر 3 ماه یکبار
slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سوددهی مناسب طرح

2- سوابق اجرایی قابل قبول سرمایه پذیر

3- دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

4- تجربه قابل قبول مجری طرح در این حوزه تاکنون

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر در سال 1389 با هدف تحول در تولید و توزیع محصولات لبنی با ویژگی های منحصر به فرد فعالیت های خود را آغاز نموده و در این راستا با بهره گیری از با تجربه ترین کارشناسان صنایع غذایی و پرسنل متعهد و مجرب ،آزمایشگاه تخصصی و پیشرفته ترین دستگاه ها در عرصه جهانی موفق به عرضه محصولات تخصصی در زمینه پروبیوتیک و مکملهای ویتامینه تاثیر گذار بربهبود سیستم ایمنی بدن گردیده است.مصرف اینگونه محصولات ارگانیک میتواند سهم بسزایی در کاهش بیماریها و بهبود سلامت هموطنان عزیزمان داشته باشد

تعداد کارمندان: 10 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

سکینه روف

thumbnail

امید نجومی

thumbnail

مهناز روف

معرفی طرح

شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر جهت تامین سرمایه در گردش مورد نیاز برای خرید مواد اولیه در تولید چهار ماده غذایی شامل روغن شکلات، کره فله گیاهی طعم‌دار، کره فرم سیل گیاهی و کره فرم سیل حیوانی درخواست تامین سرمایه به مبلغ 70،000 میلیون ریال را دارد. پیش‌بینی می‌شود درآمد طرح طی مدت یک ساله در چهار دوره گردش مبلغ 337,105 میلیون ریال و سود طرح با لحاظ هزینه خرید مواد اولیه به مبلغ 267،999 میلیون ریال برسد. با لحاظ سهم 43/05 درصدی سرمایه‌گذاران از سود حاصل از عملیات طرح، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه‌گذاران در مدت اجرای طرح با احتساب هزینه کارمزد تامین مالی جمعی به ترتیب برابر با 3.42 و 42/5 درصد پیش‌بینی شده است. جهت تضمین حسن انجام قرارداد از سوی سرمایه‌پذیر ضمانت‌نامه حسن انجام تعهدات از صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز که جهت پوشش اصل و سود پیش‌بینی شده کافی خواهد بود به دونگی ارائه شده است.

مدیریت ریسک‌ها

افزایش قیمت مواد اولیه :
با توجه به شرایط اقتصادی ممکن است قیمت خرید مواد اولیه افزایش یابد. در صورت افزایش قیمت مواد اولیه، سرمایه‌پذیر مقدار خرید خود را کاهش خواهد داد تا کل سرمایه تأمین شده صرف خرید مواد اولیه با قیمت جدید گردد.

عدم فروش محصولات تولید شده:
با توجه به سابقه سرمایه‌پذیر و نوع محصول، احتمال وقوع این ریسک، کم برآورد می‌شود.

آسیب به مواد اولیه و محصولات تولید شده:
سرمایه پذیر موظف به حفظ کالاها و در صورت نیاز بیمه نمودن آن‌ها است. جبران خسارت (به دلایلی از جمله دزدی، آتش‌سوزی و ...) بر عهده سرمایه پذیر است.

برگشت از فروش ناشی از عیوب:
سرمایه پذیر موظف به کنترل کیفیت مواد اولیه خریداری شده و محصولات تولید شده است و جبران نواقص احتمالی تماما بر عهده وی خواهد بود.

افزایش دوره گردش سرمایه به هر علت:
اگر در گزارشات دو ماهه حداقل 75 درصد از فروش پیش¬بینی شده میسر نشود، سکو حق فسخ قرارداد فی مابین را خواهد داشت. در کل دوره‌ در صورتی که فقط در یک گزارش سه ماهه انحراف از برنامه فروش تا سقف 50% از پیش‌بینی باشد، با شرط تعهد به جبران در دوره بعدی امکان ادامه طرح وجود خواهد داشت. در انتهای طرح تمامی مطالبات حال شده فرض می‌گردد و سرمایه پذیر موظف است از منابع خود اقدام به جبران آن نماید.

بروز مشکلات در تامین مواد اولیه :
با توجه به سابقه مدیران و پیش‌بینی‌‌های صورت گرفته احتمال وقوع این ریسک پایین است. لیکن در صورت وقوع بر عهده سرمایه‌پذیر است.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

pdf دریافت ضمانت‌نامه

ارزیابی دونگی

عدم سابقه محکومیت کیفری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

عدم شمول ماده 141

فروش گذشته متناسب با ابعاد طرح

اولویت داشتن سرمایه گذاران در پرداخت سود

دارای ضمانت حسن انجام تعهدات جهت جبران خسارت اصل سرمایه

طرح « تأمین سرمایه در گردش تولید چهار ماده غذایی » تعریف شده توسط شرکت کیفیت اندیشان جهان نگر از هفت منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات‌مدیره و مدیرعامل و همچنین گواهی عدم سوءپیشینه اعضای هیات‌مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دجهاننگر / Dbutterj

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.