خرید و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی آتکو

آریان تجارت کیان امید

خرید و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی آتکو

آریان تجارت کیان امید

90.9 میلیارد ریال
توسط 521 سرمایه‌گذار
موفق شد

%47

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 90.9 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.59%
  • 4٪ سود علی الحساب ماهانه، شروع پرداخت از ماه 4 ام
slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سوددهی مناسب طرح

2- ریسک پایین از بین رفتن سرمایه به دلیل تبدیل سرمایه به کالای مصرفی

3- سوابق اجرایی قابل قبول سرمایه پذیر

4- پرداخت 4 درصد سود علی الحساب ماهانه از ماه چهارم

درباره سرمایه‌پذیر

تعداد کارمندان: 47 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

محسن امینی نیک

thumbnail

محمود اکبری

thumbnail

علیرضا حاجی حسن ماهرو

معرفی طرح

شرکت آریان تجارت کیان امید جهت تامین سرمایه در گردش خرید محصولات آرایشی و بهداشتی از تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان و فروش آن‌ها به مشتریان خود و اخذ نمایندگی پخش برندهای مختلف خواستار تامین سرمایه به میزان 90,900 میلیون ریال می‌باشد. پیش‌بینی می‌شود طی دوره 12 ماهه، این طرح بتواند به سود ناخالص 116,933 میلیون ریالی برسد. با لحاظ سهم 36.54 درصدی برای سرمایه‌گذاران از درآمد طرح، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه‌گذاران در مدت اجرای طرح با احتساب هزینه کارمزد تامین مالی جمعی به ترتیب برابر با 3.59 درصد و 47.00 درصد پیش‌بینی شده است. لازم به ذکر است جهت جبران خسارات اصل سرمایه و پرداخت سود از متقاضی چک از ضامن ثالث حقوقی به نام گروه توسعه فناوری‌های نوین کیان الماس مهر- فنکام - اخذ شده است.

مدیریت ریسک‌ها

ریسک عدم تسویه نقدی مشتریان در مدت طرح و افزایش دوره گردش:
در صورت وقوع بر عهده متقاضی خواهد بود. در صورت فروش نسیه، در پایان هر دوره گردش طرح هر میزان مطالبات وصول نشده حال شده فرض می‌شود و سرمایه‌پذیر موظف به تسویه مبالغ در پایان طرح می‌باشد.

ریسک عدم امکان تهیه مواد آرایشی و بهداشتی مورد نیاز به هر دلیلی:
با توجه به سوابق شرکت امکان وقوع این ریسک بسیار کم بوده و در صورتی که سرمایه‌پذیر تا پایان ماه سوم مبلغی از سرمایه جمع آوری شده را به گردش در نیاورده باشد، موظف است اصل پول راکد به همراه سود برآوردی ماهانه 4 درصد به سرمایه گذاران عودت نماید.

ریسک فساد محصولات خریداری شده:
هرگونه فساد در کالاهای موضوع طرح بر عهده متقاضی خواهد بود. متقاضی متعهد به خرید و فروش کالاهای با احتمال فساد پایین می‌باشد و یا اگر محصولات با ریسک فساد خریداری کرد شرایط لازم برای نگهداری و انبار این نوع محصولات را تامین کند.

افزایش قیمت ارز و نرخ تورم:
متقاضی میبایست با توجه به قیمت خرید کالاهای آرایشی وبهداشتی، قیمت فروش را طوری تعیین نماید که حداقل حاشیه سود برآوردی برای سرمایه‌گذاران حفظ گردد. این ریسک بر عهده طرفین می‌باشد.

ریسک عدم فروش کالاها به میزان برآورد شده در طرح:
با توجه به برآورد شرکت از میزان تقاضای بازار احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می‌گردد. لازم به ذکر است که متقاضی در صورت فروش نرفتن کالای مذکور در طرح، موظف به بازخرید محصولات خواهد بود به نحوی که حداقل سود برآورد شده در طرح برای سرمایه‌گذاران محقق گردد.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم سابقه محکومیت کیفری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

عدم شمول ماده 141

وضعیت مالی مناسب و رشد درآمد و وضعیت اعتباری شرکت براساس صورت های مالی حسابرسی شده

مبلغ فروش متناسب با ابعاد طرح در بهار و تابستان پاییز 1402

سابقه اعتباری مطلوب شرکت و اعضای هیات مدیره در زمان بررسی طرح

اولویت داشتن سرمایه گذاران در پرداخت سود

طرح «تامین سرمایه در گردش جهت خرید و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی آتکو» تعریف شده توسط شرکت آريان تجارت كيان اميد (سهامی خاص) از هفت منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات‌مدیره و مدیرعامل و همچنین گواهی عدم سوءپیشینه اعضای هیات‌مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دآت_کیان / Datkian

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.