تامین سرمایه در گردش واردات موبایل

جهان یاران مبتکر بازرگانی ویدا

تامین سرمایه در گردش واردات موبایل

جهان یاران مبتکر بازرگانی ویدا

44.6%

برآورد سود یکساله

12 ماه

دوره سرمایه‌گذاری

50,000,000,000 ریال
توسط 119 سرمایه‌گذار
250% از 20 میلیارد ریال حداقل مبلغ درخواستی
۱۴۰۰/۰۷/۱۴
ریسک متوسط تضمین اصل پول

تقویم سرمایه‌گذاری

زمان‌بندی‌های زیر مبتنی بر پیش‌بینی‌های سرمایه‌پذیر در طرح کسب‌وکار هستند. در صورتی که شرایط اجرایی طبق پیش‌بینی‌ها پیش نرود و زمان‌های واقعی متفاوت از برنامه اجرایی ارائه شده باشند، تعامل دونگی با سرمایه‌پذیر مطابق بندهای قرارداد خواهد بود.

۱۴۰۰/۰۶/۲۸

زمان صدور نماد

۱۴۰۰/۰۶/۲۸

زمان انتشار عمومی

۱۴۰۰/۰۷/۱۴

موفقیت در جذب سرمایه

۱۴۰۰/۰۷/۲۴

شروع پروژه

۱۴۰۰/۰۷/۲۴

پرداخت کل سرمایه

arrowمشاهده همه

۱۴۰۰/۰۹/۲۴

پرداخت سود علی‌الحساب اول

۱۴۰۰/۱۰/۲۴

گزارش سه ماهانه اول

۱۴۰۰/۱۱/۲۴

پرداخت سود علی‌الحساب دوم

۱۴۰۱/۰۱/۲۴

پرداخت سود علی‌الحساب سوم

۱۴۰۱/۰۱/۲۴

گزارش سه ماهانه دوم

۱۴۰۱/۰۳/۲۴

پرداخت سود علی‌الحساب چهارم

۱۴۰۱/۰۴/۲۴

گزارش سه ماهانه سوم

۱۴۰۱/۰۵/۲۴

پرداخت سود علی‌الحساب پنجم

۱۴۰۱/۰۷/۲۴

پرداخت سود علی‌الحساب ششم

۱۴۰۱/۰۷/۲۴

گزارش سه ماهانه چهارم

۱۴۰۱/۰۷/۲۴

پایان پروژه

۱۴۰۱/۰۷/۲۴

بازپرداخت کل سرمایه

۱۴۰۱/۰۷/۲۴

تسویه ۹۰٪ سود اظهاری پایانی

۱۴۰۱/۰۹/۲۴

تسویه نهایی پروژه و پرداخت سود قطعی

۱۴۰۱/۰۹/۲۴

حسابرسی رسمی طرح

slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سرمایه‌پذیر دارای مجوز رسمی برای فعالیت موضوع قرارداد است.

2- سرمایه‌پذیر سابقه انجام فعالیت موضوع طرح را دو بار تا کنون به ارزش ۴۴ میلیارد ریال داشته است.

3- کل سرمایه صرف خرید گوشی، گمرک و گارانتی گوشی شده،‌ لذا ریسک از دست رفتن اصل سرمایه پایین است.

4- سود سرمایه‌گذاری بالا بوده و اصل پول توسط سرمایه‌پذیر تضمین می‌شود.

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت جهان یاران مبتکر بازرگانی ویدا در سال 96 شروع به فعالیت در زمینه فروش محصولات و به ویژه شیائومی بر بستر اینترنت (در آدرس aloxiaomi.com) کرد. پس از شروع طرح رجیستری تلفن همراه، شرکت اقدام به اخذ مجوزهای لازم به منظور واردات رسمی تلفن همراه شیائومی کرده و از سال 99 اقدام به واردات رسمی تلفن همراه شیائومی با گارانتی 18 ماهه همراه سرویس خاورمیانه می کند. 

تعداد کارمندان: 1 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

هادی نوجوان آلانق

thumbnail

پیمان دادرس اجیرلو

thumbnail

حبیب زارعی

thumbnail

نوید جوادی

معرفی طرح

slider slider
سرمایه‌پذیر از سال 96 در حوزه فروش آنلاین محصولات موبایل در آدرس aloxiaomi.com فعالیت داشته و از سال 99 با اخذ مجوزهای رسمی، محصولات شیائومی و سامسونگ را وارد می‌کند.
این شرکت علاقمند به جذب 50 میلیارد ریال سرمایه بوده و انتظار 74% سود عملیاتی سالانه را دارد، که 60% آن معادل 44.6% متعلق به سرمایه‌گذاران خواهد بود. هر دو ماه یکبار، سودی معادل ماهانه 2% (مجموعا 4%) علی‌الحساب به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود. اصل پول نیز توسط سرمایه‌پذیر تضمین شده و در انتهای دوره به سرمایه‌گذاران برگشت داده می‌شود.
سرمایه‌پذیر دارای تجربه قبلی واردات گوشی بوده، و هر گردش سرمایه (شامل ثبت سفارش، واردات، ترخیص و فروش) این شرکت حدود 60 روز طول می‌کشد که سوددهی 10% را به همراه دارد. ضمن اینکه امکان واردات چند محموله مختلف به صورت موازی هم وجود دارد که منجر به کاهش زمان گردش سرمایه و در نتیجه افزایش سود می‌شود. سرمایه‌پذیر می‌تواند در پایان هر دوره وارادات، با پرداخت سود پیش‌بینی شده برای یک ماه بعد، طرح را خاتمه داده و با سرمایه‌گذاران تسویه حساب کند.

مدیریت ریسک‌ها

کاهش نرخ دلار:
این ریسک بر عهده طرفین (سرمایه‌گذار و سرمایه‌پذیر) بوده و سعی می‌شود با کوتاه کردن فرآیند ترخیص و فروش تا حد امکان، اثر آن را کاهش داد.

کاهش قیمت تلفن همراه از طرف تولید کننده:
رصد مرتب قیمت تلفن همراه و همچنین فروش فوری و ترخیص سریع بار. نهایتا این ریسک از ریسک‌های ذاتی کسب‌وکار بوده و بر عهده طرفین است.

افزایش عرضه به نسبت تقاضا و کاهش قیمت از طرف شرکت‌های واردکننده:
فروش بلافاصله پس از ترخیص و همچنین واردات مدل‌هایی که در بازار وارد کننده کمتری دارند. نهایتا این ریسک از ریسک‌های ذاتی کسب‌وکار و بر عهده طرفین است.

افزایش نرخ عوارض گمرکی:
افزایش‌دهنده قیمت تمام شده محصول بوده و حاشیه سود پس از آن اعمال می‌شود. همچنین برای همه وارد کنندگان یکسان بوده و منجر به افزایش قیمت محصول در فروش خواهد شد.

ممنوعیت واردات یا تحریم کالاها:
جایگزینی کالاها و مبادی ورودی

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

ارزیابی دونگی

سرمایه‌پذیر دارای مجوز رسمی برای فعالیت موضوع قرارداد است.

سرمایه‌پذیر سابقه انجام فعالیت موضوع طرح را دو بار تا کنون به ارزش ۴۴ میلیارد ریال داشته است.

کل سرمایه صرف خرید گوشی، گمرک و گارانتی گوشی شده،‌ لذا ریسک از دست رفتن اصل سرمایه پایین است.

سود سرمایه‌گذاری بالا بوده و اصل پول توسط سرمایه‌پذیر تضمین می‌شود.

طرح «تأمین سرمایه در گردش واردات موبایل» تعریف شده توسط شرکت جهان یاران مبتکر بازرگانی ویدا از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر

نظرات

برای ثبت نظر، لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
thumbnail محمد
۰۹ مهر ۱۴۰۰
با سلام اگر این طرح موفق نشود یعنی پس از تکمیل سرمایه و در میانه راه شرکت اعلام کند که نتوانسته به سود برسد تکلیف سرمایه چه میشود؟؟ طرح ارزیابی را خوانده ام بجز عدم سوئ پیشینه مورد مثبتی نیود و به چه صورت اصل سرمایه را تضمین میکنند؟؟؟ سایت دونگی چگونه پاسخگوست؟؟ با تشکر از پاسخ شما
thumbnail دونگی
۰۹ مهر ۱۴۰۰
سلام. اولا هدف از ارزیابی طرح در درجه اول شناسایی اجرایی و واقعی بودن طرح کسب و کار است که خود نشان دهنده نیت و توانایی سرمایه پذیر در اجرای طرح است. مواردی که ما اضافه بر این استعلام می گیریم برای کاهش ریسک های غیر اجرایی پروژه است که اگر دقت بفرمایید منحصر به سو پیشینه نیست و برای مثال سابقه مالی هم دخیل است. ثانیا شما وقتی پولی در بانک یا صندوق یا بورس می گذارید آیا سوپیشیه مدیران را می توانید استعلام کنید؟ لذا این مورد و موارد دیگری که دونگی ارائه می کند از مزیت های کرادفاندیگ در کشور به شمار می آیند. در عین حال شما به عنوان سرمایه گذار، با اطلاعات ارائه شده از سمت دونگی اختیار دارید با قبول مسئولیت در طرح ها سرمایه گذاری کنید. ما به عنوان وکیل شما تمام تلاش خود را برای مطالبه حداکثر سود برای شما انجام خواهیم داد.
thumbnail حامد
۰۸ مهر ۱۴۰۰
یعنی ۵ میلیارد تومان سرمایه مردم قراره به شرکتی پرداخت بشه که کل سرمایه ثبتیش ۱۰ میلیون تومان هست و صرفا چند فقره چک که اگر برگشت بخوره هیچ اموالی برای توقیف وجود نداره به عنوان ضمانت گرفته بشه؟ حداقل کاری که میتونید انجام بدین اینه که اعلام کنید ریسک سرمایه گذاری بالاست
thumbnail دونگی
۰۸ مهر ۱۴۰۰
سلام. ممنون از ثبت نظرتون. مد نظر داشته باشید که سرمایه ثبتی معادل یا همبسته با دارایی شرکت نیست. ریسک این طرح به طور متوسط از نظر ما بالا نیست. لطفا برای آگاهی از ریسک های طرح، فایل ارزیابی را مطالعه فرمایید.
thumbnail محسن
۰۶ مهر ۱۴۰۰
سلام
یکی از دوستان رو دارم متقاعد میکنم که سرمایه گزار بشه.
سوالش اینه که ،اگه ۵۰ میلیون تومن بزاره،از ماه دوم چقدر به حسابش بصورت علی الحساب واریز میشه؟؟
ممنون میشم پاسخ بفرمایین
thumbnail دونگی
۰۶ مهر ۱۴۰۰
سلام، اولا ممنون از اعتمادتون به دونگی. جواب سوالتون این هست که:
در تاریخ 24/9/1400 مبلغ دو میلیون تومان معادل 4 درصد سرمایه به عنوان اولین سود علی الحساب براشون واریز میشه. بعد از اون تاریخ هم 5 مرحله دیگر همین مبلغ پرداخت میشه.
thumbnail ایمان
۰۲ مهر ۱۴۰۰
با سلام اینجانب در طرح سرمایه گذاری کردم ، آیا امکان افزایش مبلغ سرمایه گذاری هم اکنون وجود دارد؟؟؟
thumbnail دونگی
۰۲ مهر ۱۴۰۰
بله امکان خرید اوراق مشارکت در چند مرحله وجود دارد مادامی که مجموع ارزش اوراق خریداری شده شما یا به عبارتی میزان سرمایه گذاری شما از مبلغ 250 میلیون تومان بیشتر نشود.
thumbnail امیر
۲۹ شهریور ۱۴۰۰
پیش بینی سود سالانه 44 درصد هست. چرا در قسمت معرفی طرح سود پرداختی دو ماهه 4 درصد در نظر گرفته شده است؟
thumbnail دونگی
۲۹ شهریور ۱۴۰۰
عدد پرداختی دو ماهه به صورت علی الحساب است و مابقی سود بعلاوه اصل سرمایه در انتهای دوره پرداخت خواهد شد

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تائید شده فرابورس (شرکت سبدگردان الگوریتم) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.