خرید تجهیزات ارائه خدمات ابری

پارس پروا سیستم

خرید تجهیزات ارائه خدمات ابری

پارس پروا سیستم

10 میلیارد ریال
توسط 72 سرمایه‌گذار

%59.6

برآورد سود سالانه

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 10 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 4.71%
  • پرداخت 2٪ سود علی‌الحساب، هر 1 ماه یکبار، از ماه 3 ام
slider slider slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- سود تخمینی طرح بالا بوده (حدود ۶۰٪ سالانه) و ریسک آن پایین است. از ماه سوم نیز، ماهانه 2% سود به صورت علی‌الحساب به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

2- اصل پول توسط سرمایه‌پذیر تضمین شده و برای خرید تجهیزات با استهلاک پایین استفاده می‌شود.

3- سرمایه‌پذیر دانش‌بنیان بوده و با بیش از ۱۰ سال سابقه، دارای ۵۰ هزار کاربر فعال و مشتریان معتبری چون رایتل، شاپرک، کافه بازار و اسنپ است.

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت پارس پروا سیستم با نام تجاری پارس پک و به شماره ثبت ۳۵۳۰۸۲ به صورت شرکت با مسئولیت محدود در سال ۱۳۸۸ تاسیس شده‌است. انجام کلیه فعالیت‌ها در زمین طراحی و مشاوره و نظارت فنی، نصب و راه‌اندازی و اجرای کلیه شبکه‌های کامپیوتری اعم از LAN و WAN، تعمیر و سرویس و خدمات پشتیبانی شبکه و سخت‌افزارهای مرتبط، تامین و تولید محتوی آفلاین و آنلاین، خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، تولید و توسعه فضای مجازی از جمله فعالیت‌های اصلی این شرکت هستند. پارس‌پک کار خود را با معرفی سرورهای قدرتمند برای پشتیبانی از سرورهای مجازی آغاز نموده است. همسان با سرورهای مجازی، سرورهای اختصاصی عرضه شده، پاسخگوی مخاطبین وسیع با نیازهای گوناگون بوده‌است. سازمان‌های دولتی، ارگان‌ها،‌ خبرگزاری‌ها، انجمن‌های بزرگ، گیم سرورها و دیگر سایتهای بزرگ خدمات رسانی در پهنای وب از مشتریان شرکت می‌باشند. در حال حاضر 50 هزار کاربر فعال دارد.

تعداد کارمندان: 86 نفر

آدرس وب‌سایت: parspack.com

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

محمدهادی مبینی

thumbnail

سیدمحمدجمال حسینی

معرفی طرح

در این طرح ۱۰ میلیارد از 14.8 میلیارد ریال هزینه خرید سرور و هاردهای مورد نیاز برای ارائه خدمات میزبانی ابری تامین شده و ۸۰٪ درصد سود کل سرمایه‌گذاری به مشارکت‌کنندگان دونگی تعلق می‌گیرد، که معادل ۵۹.۶ درصد تخمین زده می‌شود.

مدیریت ریسک‌ها

افزایش نرخ دلار:
قیمت تجهیزات خریداری شده و به تبع آن هزینه خدمات ارائه شده متناسب با نرخ دلار افزایش قیمت خواهند داشت.

مشکلات فیزیکی برای مراکز داده:
همکاری با مراکز داده معتبر که از بیمه استفاده می‌کنند.

تحریم:
تجهیزات سخت‌افزاری مورد نیاز از بازار داخلی خریداری می‌شوند.

کاهش ارزش پول:
بیش از 95 % مشتریان پارس‌پک از دوره پرداخت ماهانه استفاده می‌کنند که باعث می‌شود شرکت محدودیتی برای افزایش نرخ خدمات نداشته باشد. لذا با کاهش ارزش پول می‌توان در بازه دو ماهه تعرفه ارائه خدمات را افزایش داد.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم سوء پیشینه مدیران

عدم امتیاز منفی بانکی مدیران

نبود چک برگشتی مدیران

سرمایه ثبتی ۱۰ میلیارد ریالی

ریسک بانکی کم-خوب شرکت

سوابق اجرایی موفق شرکت

طرح «خرید تجهیزات ارائه خدمات ابری» تعریف شده توسط شرکت پارس پروا سرویس (ارائه‌دهنده خدمات میزبانی ابری با نام تجاری پارس‌پک) از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دپارسپک / DParsPak

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.