سرمایه درگردش تولید استند وانیشا 2

راهکارهای خلاق بیتا

سرمایه درگردش تولید استند وانیشا 2

راهکارهای خلاق بیتا

31.41 میلیارد ریال
توسط 175 سرمایه‌گذار
موفق شد

%48.29

برآورد سود یکساله

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 31.41 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.55%
  • پرداخت 2٪ سود علی‌الحساب، هر 4 ماه یکبار، از ماه 1 ام
slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- ریسک نسبتا پایین سرمایه به دلیل تبدیل مواد اوليه قابل فروش + بیمه کالا

2- دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

3- تجربه مناسب سرمایه‌پذیر در سال‌های گذشته در حوزه توليد استند تبليغاتي

4- اجرای موفق طرح مشابه در دونگی

5- وضعيت مالي مناسب طبق اظهارنامه دو سال اخیر

6- داشتن قراردداد رسمی فروش در حدود 600 میلیارد ریال

7- سابقه اعتباری بسیار عالی و کم ریسک مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در زمان بررسي طرح

درباره سرمایه‌پذیر

ما وانیشا هستیم

استودیو دیزاین وانیشا تیمی است از تعدادی متفکر، سازنده و حل کننده مسائل تا محصولات را توسعه و بهبود دهد و یا محصولات جدیدی را دیزاین کند

تخصص ما طراحی و تولید انواع استند شامل استند فروشگاهی و استند محصول - استند فلزی , استند پلکسی (استند پلکسی گلاس) , استند چوبی , استند ایستاده , استند رومیزی , استند دیواری - و سایر اقلام نقطه فروش , تحقیق و مطالعه مشتری , دیزاین صنعتی , طراحی محصول و بسته بندی است. کار ما ایجاد نوآوری و ارزش برای محصولات است. راه حل هایی که در وانیشا دیزاین می‌کنیم کمک می‌کند تا مشتریان ما در نوآوری و ایجاد تجربه جدید برای کاربران موفق باشند. از حوزه‌ها و با توانایی‌های متفاوت دور هم جمع شده‌ایم تا بتوانیم بهترین راه‌حل‌ها را دیزاین کنیم.

 

دانش کافی نیست. دانش را باید به آزمون تجربه محک زد. ما ادعا نمیکنیم همه چیز را میدانیم اما مدام در حال بیشتر دانستن و بیشتر تجربه کردنیم تا عالم با عمل باشیم

تعداد کارمندان: 21 نفر

آدرس وب‌سایت: vanisha.co

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

مجتبی احمدی نژاد

thumbnail

مهدی میرمرادی

thumbnail

محمدحسین یلان

معرفی طرح

شرکت راهکارهای خلاق بیتا جهت تکمیل سرمایه در گردش خود برای خرید مواد اوليه، به جهت ‌توليد و فروش استندهای تبلیغاتی، درخواست تامین سرمایه به مبلغ 31,414 میلیون ریال را دارد. سرمايه جمع‌آوري شده از دونگي، صرف خريد مواد اوليه شامل ام دی اف جهت ساخت استند و کارمزد تامین مالی جمعی مي‌شود. لازم به ذکر است هزینه قابل قبول طرح صرفا کارمزد تامین مالی جمعی بوده و مابقی هزینه ها برعهده سرمایه پذیر می باشد. پیش‌بینی می‌شود طی دوره 12 ماهه، بتواند به فروش 174,375 میلیون ریال برسد. از آنجايي كه معيار تعريف سود طرح، مبلغ فروش است، با لحاظ سهم 8.7 درصدی سرمایه‌گذاران از مبلغ فروش طرح، نرخ بازده داخلی و سود سرمایه‌گذاران در مدت اجرای طرح به ترتیب برابر با 3.55 و 48.29 درصد پیش بینی شده است. لازم به ذكر است جهت پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمايه، وثايقي مطابق پيوست سوم قرارداد از سرمايه‌پذير دريافت مي‌شود.

مدیریت ریسک‌ها

افزايش قيمت خريد مواد اولیه:
در صورت وقوع، قيمت فروش نيز به تناسب افزايش مي‌يابد. از آنجايي كه ميزان افزايش قيمت مواد اوليه قابل پيش‌بيني نيست، لذا اين ريسك مشترك بين سرمايه‌گذاران و سرمايه‌پذير است.

آسیب مواد اولیه و اقلام تولید شده در انبار به هردلیلی (دزدی، خرابی،...):
مواد در انبار بیمه آتش سوزی هستند. این ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر است.

معيوب بودن مواد اولیه دريافتي از تامين‌كننده:
سرمایه پذیر میبایست از صحت و سلامت مواد اولیه اطمینان حاصل نماید و در صورت معیوب بودن مواد اولیه به تامین‌کننده عودت خواهد شد. در صورت وقوع این ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر خواهد بود.

عدم فروش محصولات به هر دليلي:
تولید کالا براساس سفارش خرید ثبت شده توسط مشتریان انجام می‌شود. درصورت فروش نرفتن محصولات متقاضی خود راسا ملزم به بازخرید محصولات می‌باشد به طوری که حداقل فروش برآوردی در طرح برای سرمایه گذاران حفظ گردد. لذا ریسک بر عهده سرمایه‌پذیر خواهد بود.

عدم تسويه به موقع مشتريان و طولانی شدن دوره گردش:
ارزيابي اعتباري مشتريان توسط سرمايه‌پذير صورت مي‌گيرد. در صورت عدم تسویه مشتریان، متقاضی می‌بایست از سایر منابع شرکت جهت پرداخت سود علی الحساب و اصل سرمایه، سرمایه گذاران اقدام نماید. لذا این ریسک بر عهده سرمایه‌پذير خواهد بود.

عدم ارائه و تولید محصولات تولید شده با کیفیت مدنظر مشتریان:
متقاضی میبایست محصولات خواسته شده مشتریان را به نحو مطلوب تولید نماید. در صورت وقوع این ریسک سرمایه پذیر راسا میبایست محصولات مرجوعی را به قیمت برآوردی در طرح باز خرید نماید. درصورت وقوع این ریسک بر عهده سرمایه پذیر می باشد.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

سابقه اعتباری بسیار عالی و کم ریسک برای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در زمان بررسی طرح

عدم وجود چک برگشتی برای شرکت و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در زمان بررسی طرح

عدم شمول ماده 141 شرکت

اجرای موفق طرح مشابه

داشتن قراردداد رسمی فروش در حدود 600 میلیارد ریال

طرح «تامين سرمایه درگردش تولید استند وانیشا 2» تعریف شده توسط شرکت راهكارهای خلاق بيتا از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دوانیشا۲ / DVanish2

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.