تامین سرمایه در گردش مورد نیاز تولید کاغذ پشت چسب‌دار

نوین برچسب هرمس

تامین سرمایه در گردش مورد نیاز تولید کاغذ پشت چسب‌دار

نوین برچسب هرمس

100 میلیارد ریال
توسط 278 سرمایه‌گذار
موفق شد

%50.52

برآورد سود 11 ماهه

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 100 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 11 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 4.05%
  • پرداخت 2٪ سود علی‌الحساب، هر 2 ماه یکبار، از ماه 3 ام
slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- دارای ضامن شخص ثالث معتبر جهت تضمین اصل و سود سرمایه

2- کاهش ریسک اجرای طرح به دلیل صرف سرمایه جهت خرید مواد اولیه

3- سابقه عملیاتی قابل قبول شرکت

4- سوددهی مورد انتظار مناسب طرح

5- پرداخت سود 3 درصد بصورت علی الحساب دو ماه یکبار از ماه چهارم

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت نوین برچسب هرمس تولید کننده انواع فیلم و کاغذ پشت چسبدار در صنعت چاپ و بسته بندی فعالیت دارد. شرکت در خرداد 1400 تاسیس شده است و در اردیبهشت 1402 پروانه بهره برداری خود را دریافت کرده است این شرکت توانایی تولید سالانه بیش از 21 میلیون متر مربع انواع کاغذ پشت چسبدار را دارد

تعداد کارمندان: 7 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

عابد عابدزاده

thumbnail

سعید لاریجانی

thumbnail

محمدرضا جعفرزاده

thumbnail

محمود افضلی

thumbnail

سجاد اکبری پور

معرفی طرح

شرکت نوین برچسب هرمس جهت تامین سرمایه در گردش مورد نیاز خرید مواد اولیه تولید کاغذ پشت چسب‌دار صدفی و انواع کاغذ پشت چسب‌دار مورد نیاز بازار درخواست تامین سرمایه به مبلغ 100,000 میلیون ریال را دارد. این سرمایه جهت بهره برداری از خط تولید راه‌اندازی شده توسط شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پیش¬بینی می¬شود طی دوره 11 ماهه، با فروش 2.7 میلیون متر مربع به ارزش برآوردی هر متر مربع 252هزار ریال این طرح بتواند به درآمد 665,596 ریالی از محل تولید کاغذ پشت چسب‌دار صدفی و سایر محصولات مشابه برسد. هزینه خرید مواد اولیه جهت تولید هر مترمربع کاغذ پشت چسب دار 199 هزار ریال و بهای تمام شده خرید مواد اولیه جهت تولید محصول در کل طرح 539,303 میلیون ریال برآورد می‌گردد. خط تولید آماده بهره‌برداری است و با تامین مواد اولیه تولید محصولات آغاز خواهد شد. با لحاظ سهم 40 درصدی برای سرمایه¬گذاران از سود تعریف شده در طرح، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه¬گذاران در مدت اجرای طرح با احتساب هزینه کارمزد تامین مالی جمعی به ترتیب برابر با 4.05 و 50.52 درصد پیش بینی شده است.

مدیریت ریسک‌ها

افزایش بهای تمام شده محصول:
حاشیه سود فروش بر مبنای بهای تمام شده مواد اولیه تعیین می‌گردد. لذا سرمایه پذیر موظف به افزایش قیمت فروش خواهد بود. درصورتی که قیمت رقابتی بازار از قیمت خرید بیشتر شود و این موضوع ناشی از افزایش هزینه های مواد اولیه باشد، ریسک بین طرفین مشترک است

مشکلات فنی در تجهیزات و فرایند تولید:
سرمایه پذیر موظف به نگهداری، تعمیرات و رفع عیوب خطوط تولید به صورت منظم بوده و درصورت محرز شدن انجام کلیه مراتب عملکرد تخصصی توسط متقاضی، این ریسک به وقوع بپیوندد، ریسک بر عهده طرفین خواهد بود

صدمه به مواد اولیه خریداری شده یا محصول تولیدی به هر دلیل (دزدی، آتش سوزی و ...):
سرمایه پذیر موظف به حفظ کالاها و بیمه کردن انبار مواد اولیه و محصولات نهایی بوده و درصورتی که خطری از این محل به سرمایه‌گذاری وارد شود مسئول جبران خسارات خواهد بود.

برگشت از فروش ناشی از عیوب تولید:
سرمایه پذیر موظف به تولید بی عیب محصولات است و این ریسک تماما بر عهده وی خواهد بود.

کاهش قیمت فروش:
ایجاد مزیت رقابتی با اعمال تخفیف در فروش در استراتژی‌های بازاریابی و فروش محصول در نظر گرفته شود. لذا این ریسک بین طرفین مشترک است. درصورت عدم تحقق سه چهارم سود پیش‌بینی شده عامل حق فسخ قرارداد را خواهد داشت.

افزایش دوره گردش سرمایه به هر علت:
این ریسک مادامی که 75% از سود پیش‌بینی شده محقق شود بر عهده طرفین بوده و در غیر اینصورت عامل حق فسخ قرارداد را خواهد داشت. درصورتی که عامل قرارداد فیمابین را فسخ نکند، سرمایه پذیر موظف به کاهش سرمایه در اختیار به میزانی است که دوره گردش سرمایه مطابق پیش بینی طرح باشد، در غیر این‌صورت موظف به جبران سود حاصله نسبت به سود پیش‌بینی شده از محل سود و دارایی خود خواهد بود.

عدم فروش محصولات در پایان دوره یا باقی ماندن موجودی مواد اولیه درانبار:
موجودی مواد اولیه باقی مانده، کالای تولید شده فرض می شود. سرمایه پذیر موظف به بازخرید کالاهای فروش نرفته و مواد اولیه خریداری شده بر مبنای آخرین قیمت فروش انجام شده که از قیمت پیش بینی شده کمتر نباشد در پایان دوره طرح است.

بروز مشکلات در تهیه مواد اولیه برای تولید محصول :
با توجه به سابقه مدیران و پیش بینی های صورت گرفته احتمال وقوع این ریسک پایین است.لیکن در صورت وقوع بر عهده متقاضی است.

عدم امکان تحقق فروش به میزان پیشبینی شده:
این ریسک بر عهده طرفین میباشد.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم شمول ماده 141 قانون تجارت (ورشکستگی)

عدم سابقه محکومیت کیفری مدیر عامل و اعضای هیات مدیره

دریافت وثایق از ضامن ثالث معتبر جهت تضمین اصل و سود پیش بینی شده سرمایه

اولویت پرداخت سود به سرمایه‌گذاران تا سقف پیش بینی شده

توجیه‌پذیر بودن طرح از منظر اقتصادی هم برای مشارکت‌کنندگان و هم برای سرمایه‌پذیر

ریسک اجرایی کنترل شده به دلیل مصرف سرمایه برای خرید مواد اولیه

طرح « تامین سرمایه در گردش مورد نیاز تولید کاغذ پشت چسب‌دار » تعریف شده توسط شرکت نوین برچسب هرمس از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دهرمسچسب / DHermesg

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.