تامین سرمایه در گردش فروشگاه اینترنتی آراد موبایل

ایده پردازان فناوری ارتباطات آراد

تامین سرمایه در گردش فروشگاه اینترنتی آراد موبایل

ایده پردازان فناوری ارتباطات آراد

8.77 میلیارد ریال (88% از کل)
توسط 36 سرمایه‌گذار
ناموفق در تامین سرمایه
10 میلیارد ریال

%31.8

برآورد سود سالانه

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 10 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 2.79%
  • پرداخت 1.5٪ سود علی‌الحساب، هر 1 ماه یکبار، از ماه 2 ام
slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- آراد موبایل با ۴ سال سابقه، از معتبرترین بازیگران فروش اقساطی کالای دیجیتال در کشور است.

2- طبق تجارب قبلی، احتمال رسیدن به سود ۳۱.۸٪ بالاست. ماهانه ۱.۵٪ سود علی‌الحساب نیز به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

3- اصل پول سرمایه‌گذاران تضمین شده و از ماه هشتم به تدریج برگشت داده می‌شود.

4- فروش اقساطی و پرداخت اعتباری از بستر پلتفرم والتا، و امکان احرازهویت و اعتبارسنجی دقیق کاربران توسط پلتفرم والتا، ریسک عدم پرداخت اقساط در سر رسید تعیین شده را کاهش می‌دهد.

درباره سرمایه‌پذیر

تیم آراد موبایل  دارای بیش از  11 سال سابقه فعالیت در بازار فیزیکی تلفن همراه کشور می باشد و  در 6 سال گذشته ،  همزمان با فروش فیزیکی ، بصورت آنلاین نیز از طریق فروشگاه اینترنتی Aradmobile.com در حال خدمت‌رسانی به سراسر کشور می باشد . تمرکز آراد موبایل بر کیفیت خدمات، راحتی و امنیت خریداران است. آراد موبایل یکی از بازیگران اصلی فروش اقساطی کالای دیجیتال در کشور است.

تعداد کارمندان: 15 نفر

آدرس وب‌سایت: aradmobile.com

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

حمید راد

thumbnail

علیرضا عباسیان ملاباقرفرد

thumbnail

بتول رستمی کوشک زلزله

معرفی طرح

آراد موبایل از بزرگترین بازیگران فروش اقساطی کالای دیجیتال است. این فروشگاه می‌خواهد با جذب سرمایه از طریق دونگی، حجم فروش اقساطی خود را افزایش داده و بیشتر سود حاصل از آن را به سرمایه‌گذاران پرداخت کند. این سود حدود ۳۱.۸٪ پیش‌بینی می‌شود که از ماه دوم به بعد، ۱.۵٪ از آن در انتهای هر ماه به صورت علی‌الحساب به سرمایه‌گذاران پرداخت ‌می‌شود. آراد موبایل اصل پول سرمایه‌گذاران را تضمین کرده و به تدریج از ماه هشتم به بعد، آن را به سرمایه‌گذاران بازمی‌گرداند.

مدیریت ریسک‌ها

نکول اقساط:
با توجه به تجربه 4 ساله آراد موبایل و به دلیل اعتبارسنجی‌های دقیق، احتمال رخداد زیر ۱٪ است؛ با این وجود، این موضوع ریسک مشترک سرمایه‌گذاری است.

عدم استقبال از خرید اقساطی:
با توجه به تجربه 4 ساله آرادموبایل، این احتمال بسیار پایین است. همچنین پول‌های استفاده نشده در یک ماه اول، به سرمایه‌گذاران برگشت داده می‌شود.

تغییر نرخ تسهیلات روش‌های جایگزین:
نرخ تسهیلات در این طرح بین 25% تا 35% شناور در نظر گرفته شده و با توجه به شرایط بازار به صلاحدید آرادموبایل قابل تغییر خواهد بود.

کاهش قیمت دلار:
این موضوع تاثیری در مبلغ اقساط بازپرداختی ندارد.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

عدم سوء پیشینه مدیران

عدم امتیاز منفی بانکی مدیران

نبود چک برگشتی مدیران

سرمایه ثبتی ۱۰ میلیارد ریالی

ریسک بانکی کم-خوب شرکت

سوابق اجرایی موفق شرکت

طرح « تأمین سرمایه درگردش فروشگاه اینترنتی آراد موبایل » تعریف شده توسط شرکت ایده پردازان فناوری ارتباطات آراد از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دآرادموب / DAradMob

نظرات

برای ثبت نظر، لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
محسن
محسن
۲۵ خرداد ۱۴۰۰
یه برنامه ریزی برا دریافت سرمایه ملت و بلوکه شدنش داشته باشید لطفا... به تجربه میشه فهمید که ز این به بعد باید بذاری وقتی 90 درصد سرمایه تامین شد پولتو بریزی به حساب تا یکی دو ماه بیخود بلوکه نشه... این رویه اگه شکل بگیره مناسب نیس... مثلا می تونید 10 درصد مبلغ رو دریافت کنید و الباقی رو بذارید وقتی که 10 درصد کل سرمایه تامین شد از افراد پرداخت کننده دریافت کنید....

سیاوش
سیاوش
۱۹ خرداد ۱۴۰۰
اگر حد سرمایه مورد نیاز در مدت مقرر تامین نشد. سرمایه ظرف چند روز به حساب مشارکت کنندگان عودت میباید؟
thumbnail
دونگی
۱۹ خرداد ۱۴۰۰
در صورتی که در مدت مقرر برای جمع آوری سرمایه، مبالغ جمع آوری شده به حداقل مبلغ درخواستی سرمایه پذیر نرسد، پروژه لغو شده و مبالغ طی یک هفته به حساب سرمایه گذاران عودت میشود.
قابل ذکر است با درخواست سرمایه پذیر و تایید دونگی و فرابورس امکان تمدید زمان سرمایه پذیری تا حداکثر 2 ماه قابل انجام است که در این شرایط در صورت عدم تکمیل پروژه تا زمان انتهای جدید پروژه طی یک هفته سرمایه ها عودت خواهد شد.
مجتبی فریدونی
مجتبی
۲۲ خرداد ۱۴۰۰
سلام. بنده ۱۹ اردیبهشت سرمایه گذاری کردم اگه قرار باشه دوباره تمدید بشه من بخواهم انصراف بدم چه باید بکنم؟مدت زیادی پول من بلوکه بشه بدون هیچ سودی

سیاوش
سیاوش
۱۹ خرداد ۱۴۰۰
با عرض سلام و خسته نباشید. با توجه به اینکه در برنامه کسب و کار ارائه شده توسط سرمایه پذیر قید شده که به مقدار کل مبلغ سرمایه چک التزام جهت عودت سرمایه در صورت فسخ قرارداد یا اجرایی نشدن داده شده. آیا به این معناست که در صورت ایجاد هر مشکلی در این پروژه دونگی سرمایه مشارکت کنندگان را باز میگرداند؟
thumbnail
دونگی
۱۹ خرداد ۱۴۰۰
از آنجا که سرمایه گذاری از طریق تامین مالی جمعی به صورت مشارکت انجام میشود، لذا وثایقی که از سرمایه پذیر اخذ میشود صرفا جهت انجام تعهدات قراردادی مورد استفاده قرار گرفته و به معنی تضمین اصل سرمایه یا سودی از پروژه نخواهد بود.
برای مثال سرمایه پذیر موظف به عودت سرمایه طی مدت زمان مشخصی از توقف یا اتمام پروژه است. در صورت استنکاف سرمایه پذیر از بازپرداخت سرمایه با وجود سودآوری طی مدت زمان مشخص شده در قرارداد، دونگی حق دارد به نمایندگی از سرمایه گذاران وثیقه مربوطه را ضبط و سرمایه سرمایه گذاران را به ایشان عودت نماید.

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.