تامین سرمایه در گردش تجارت کالاهای مصرفی نیلا

شرکت نیلا تجارت بین الملل آینده

تامین سرمایه در گردش تجارت کالاهای مصرفی نیلا

شرکت نیلا تجارت بین الملل آینده

11.94 میلیارد ریال
توسط 67 سرمایه‌گذار

%37.99

برآورد سود 12 ماهه

gauge
  • مبلغ مورد نیاز 11.94 میلیارد ریال
  • دوره سرمایه گذاری 12 ماه
  • نرخ بازده داخلی ماهانه 3.03%
  • پرداخت 3٪ سود علی الحساب، هر 4 ماه یکبار، از ماه 1 ام
slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- کاهش ریسک از دست رفتن سرمایه به دلیل صرف سرمایه برای خرید کالاهای مصرفی

2- کاهش ریسک نکول مشتریان، به دلیل عمدتا دولتی بودن سازمانهای طرف معامله

3- تجربه قابل قبول مجری طرح در این حوزه تاکنون

4- رضایت نسبی مشتریان پیشین از عملکرد سرمایه پذیر

5- وضعیت اعتباری مناسب شرکت و اعضای هیات مدیره

6- دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت نیلا تجارت بین الملل آینده از سال 1399 فعالیت خود را با هدف تامین تخصصی کالا برای سازمان‌ها آغاز کرد. در این مجموعه امکان خرید انواع کالا در گروه‌های مواد شوینده شیمیایی، سلولزی، ملزومات بهداشتی یکبارمصرف، لوازم التحریر و اداری و مواد غذایی  فراهم است. با ارائه امکاناتی همچون مشاوره تخصصی، تنوع و کیفیت کالاها، مدیریت هزینه و زمان سازمان‌ها،  نیلا تجارت بین الملل آینده تاکنون صدها همکاری موفق با انواع سازمان های دولتی و خصوصی کشور داشته است.

تعداد کارمندان: 7 نفر

آدرس وب‌سایت: nilatejarat.ir

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

سیدمحمد طالبی کاسوایی

thumbnail

سید عبدالمجید طالبی کاسوایی

معرفی طرح

شرکت نیلا تجارت بین الملل آینده جهت تکمیل سرمایه در گردش خود برای خرید انواع کالاهای مصرفی مورد نیاز سازمان‌های طرف معامله خود، از جمله پودر لباسشویی، دستمال کاغذی، سفیدکننده و ...، درخواست تامین سرمایه به مبلغ 11.942 میلیارد ریال را دارد. پیش‌بینی می‌شود طی دوره 12 ماهه، بتواند به درآمد 42,803 میلیون ریال برسد که با لحاظ هزینه¬های خرید کالاها، سود طرح 8,561 میلیون ریال براورد می‌شود. با لحاظ سهم 53 درصدی سرمایه‌گذاران از سود طرح، نرخ بازده داخلی ماهانه و سود سرمایه‌گذاران در مدت اجرای طرح به ترتیب برابر با 3.03 و 37.99 درصد پیش بینی شده است. لازم به ذكر است جهت پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه، وثایقی مطابق پیوست سوم قرارداد از سرمایه‌پذیر دریافت می‌شود.

مدیریت ریسک‌ها

تاخیر در تسویه توسط مشتریان در زمان موعد:
سرمایه‌پذیر تلاش می‌کند تا کالاها را به مشتریانی بفروشد که طبق تجربه پیشین و با توجه به سوابق وتحلیل رفتار آنها در پرداخت، تاخیر چشمگیر در پرداخت ندارتد و باعث کاهش سود آوری طرح نمی‌شوند. لیکن در انتهای طرح مطالبات باقیمانده حال شده فرض می‌شوند لذا این ریسک در طی دوره باعث کاهش سودآوری طرفین شده و در پایان طرح بر عهده سرمایه‌پذیر است.

عدم فروش محصولات به مشتریان:
در صورت عدم امکان فروش محصولات به تعداد و مبلغ پیشبینی شده در طرح، سرمایه‌پذیر موظف است در انتهای طرح کالاهای فروخته نشده را با حاشیه سود پیش‌بینی شده طرح بازخرید نماید. این ریسک به عهده سرمایه‌پذیر می‌باشد.

افزایش نرخ خرید اقلام نسبت به نرخ پیش‌بینی شده قبل از خرید کالاها:
افزایش نرخ فروش متناسب با افزایش نرخ خرید صورت خواهد گرفت و در صورت تحقق این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود.

از بین رفتن كالاهای خریداری شده:
کلیه کالاها و انبار سرمایه‌پذیر تحت پوشش بیمه کوثر تا 17/12/1401 جهت آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار قرار دارند. در ضمن سرمایه پذیر متعهد است تا نسبت به تمدید بیمه نامه خود تا اتمام اجرای این طرح اقدام نماید. لازم به ذکر است که امکان سرقت کالاهای مزبور و یا هر اتفاقی (به استثنای موارد فوق) در راستای از بین رفتن کالاها به هر دلیلی وجود داشته که در صورت تحقق این امر این ریسک بر عهده سرمایه پذیر خواهد بود.

کاهش حاشیه سود:
سرمایه‌پذیر می‌بایست حاشیه سود فروش محصولات را حداقل 25 درصد در نظر گیرد، لیکن درصورتی که به صلاحدید خود تغییری در حاشیه سود پدید آورد و این تغییر منجر به ایجاد انحراف بیش از یک چهارم سود پیش‌بینی شده در گزارشات دوره‌ای گردد، عامل مجاز به فسخ قرارداد فی مابین خواهد بود.

افزایش دوره گردش عملیات شرکت :
خارج از دیگر موارد توافق شده در صورت بروز، این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

دریافت وثایق از سرمایه‌پذیر برای پوشش خطر از دست رفتن اصل سرمایه

سابقه عملیاتی مناسب در خريد و فروش کالاهای مصرفی سازمانها

شرکت و اعضای هیات مدیره بدون چک برگشتی و نمره منفی اعتباری بانکی

شرکت مشمول ماده 141 نیست.

روند رو به رشد مالی شرکت بر مبنای گزارشات فصلی ارزش افزوده

طرح «تامین سرمایه در گردش تجارت کالاهای مصرفی نیلا» تعریف شده توسط شرکت نیلا تجارت بین الملل آینده از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر
نماد طرح: دنیلاتجا / DNilaTrd

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار (شرکت سبدگردان توسعه فیروزه) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.