فروشگاه زنجیره‌ای ۳۶۰- شعبه اردبیل

توسعه پویا کالا خدمات شهران

فروشگاه زنجیره‌ای ۳۶۰- شعبه اردبیل

توسعه پویا کالا خدمات شهران

54.2%

برآورد سود 18 ماهه

18 ماه

دوره سرمایه‌گذاری

8,669,870,000 ریال
توسط 49 سرمایه‌گذار
58% از 15 میلیارد ریال حداقل مبلغ درخواستی
مانده
جبران اصل سرمایه و 2% سود ماهانه توسط شخص‌ ثالث تعهد پرداخت ۲٪ سود ماهانه توسط شخص ثالث
میزان سرمایه‌گذاری
ریال
حداقل سرمایه‌گذاری: 5,000,000 ریال

تخمین برگشتی شما

ریال

تقویم سرمایه‌گذاری

زمان‌بندی‌های زیر مبتنی بر پیش‌بینی‌های سرمایه‌پذیر در طرح کسب‌وکار هستند. در صورتی که شرایط اجرایی طبق پیش‌بینی‌ها پیش نرود و زمان‌های واقعی متفاوت از برنامه اجرایی ارائه شده باشند، تعامل دونگی با سرمایه‌پذیر مطابق بندهای قرارداد خواهد بود.

۱۴۰۱/۰۲/۱۷

صدور نماد توسط فرابورس

۱۴۰۱/۰۲/۲۴

انتشار فراخوان تامین مالی

۱۴۰۱/۰۳/۰۷

شروع پروژه

۱۴۰۱/۰۶/۱۷

گزارش سه ماهه اول

۱۴۰۱/۰۸/۱۴

پرداخت سود علی‌‌الحساب اول

arrowمشاهده همه

۱۴۰۱/۰۹/۱۷

گزارش سه ماهه دوم

۱۴۰۱/۱۱/۱۴

پرداخت سود علی الحساب دوم

۱۴۰۱/۱۲/۱۷

گزارش سه ماهه سوم

۱۴۰۲/۰۲/۱۴

پرداخت سود علی الحساب سوم

۱۴۰۲/۰۳/۱۷

گزارش سه ماهه چهارم

۱۴۰۲/۰۵/۱۴

پرداخت سود علی الحساب چهارم

۱۴۰۲/۰۶/۱۷

گزارش سه ماهه پنجم

۱۴۰۲/۰۸/۱۴

پرداخت سود علی الحساب پنجم

۱۴۰۲/۰۹/۰۷

اتمام طرح

۱۴۰۲/۰۹/۱۴

بازپرداخت سرمایه اول

۱۴۰۲/۰۹/۱۷

گزارش اتمام طرح

۱۴۰۲/۰۹/۱۷

تسویه ۹۰٪ سود اظهاری پایانی

۱۴۰۲/۱۱/۰۷

حسابرسی طرح

۱۴۰۲/۱۱/۰۷

تسویه نهایی طرح و پرداخت سود قطعی

slider slider slider slider slider

چرا سرمایه‌گذاری کنم؟

1- جبران از دست رفتن اصل سرمایه توسط سرمایه‌پذیر و شخص ثالث با وضع مالی مطلوب (شركت گسترش تجهيزات روشنایی پايدار)

2- تعهد پرداخت سود علی‌الحساب ماهانه 2٪ توسط شركت گسترش تجهيزات روشنایی پايدار

3- تبدیل تمام سرمایه تحویل شده به کالا

4- سرمایه‌گذاری خود سرمایه‌پذیر به میزان دو برابر سرمایه درخواستی

5- سابقه راه‌اندازی ده فروشگاه مشابه با سرمایه خود سرمایه‌پذیر

درباره سرمایه‌پذیر

شرکت توسعه پویا کالا خدمات شهران از ابتدای سال 1400 جهت توسعه و تجهیز فروشگاه­های زنجیره­ای کالاهای ساختمانی با برند کلی "فروشگاه‌های زنجیره‌ای 360" تشکیل شده است. در این فروشگا‌ها کالاهای ساختمانی شامل برق، الکتریکال و مکانیکال، ابزارالات و تأسیسات گرمایشی و سرمایشی تامین شده و به فروش می‌رسد. تاکنون 7 باب فروشگاه در شهرهای مختلف (همگی در خارج از تهران) ازجمله اراک، ورامین، زاهدان و سمنان ایجاد و شروع به کار کرده است. از فعالیت اولین فروشگاه با این برند 4 ماه  می‌گذرد و در مجموع ده فروشگاه این برند هم اکنون در کشور فعالیت می‌کنند. استراتژی این شرکت در خصوص مالکیت و تامین مالی این نوع فروشگاه‌ها تامین مالی یکصد فروشگاه‌ اول بصورت سرمایه‌گذاری شخصی طرح ریزی شده و پس از آن مدلهای دیگر از جمله فرانچایز در دستور کار قرار می‌گیرد.

تعداد کارمندان: 70 نفر

اعضای هیات مدیره:

thumbnail

مهناز نیک اخلاق عباسی

thumbnail

ملیحه روح افزا

thumbnail

پرستو بارانی

معرفی طرح

slider slider slider slider slider
فروشگاه‌های زنجیره‌ای با حذف واسطه‌ها و مزیت صرفه در مقیاس، کالاها را با قیمت مناسب‌تر و کیفیت بالاتر عرضه می‌کنند. با وجود گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای مواد غذایی و بهداشتی در کشور، تا کنون سرمایه‌گذاری گسترده‌ای در حوزه کالاهای ساختمانی انجام نشده است.
سرمایه‌پذیر برنامه راه‌اندازی ۳۶۰ فروشگاه زنجیره‌ای ساختمانی با برند «۳۶۰» را در دست اجرا داشته و تا کنون ده فروشگاه را در شهرهایی از جمله اراک، ورامین، سمنان، زاهدان، بروجرد، گرگان و کرمان با سرمایه‌گذاری شخصی راه‌اندازی کرده است. در این فروشگاه‌ها علاوه بر عرضه مجموعه کاملی از کالاهای برقی، ابزارالات، یراق‌آلات، رنگ و رزین، کالای تأسیساتی و مصالح ساختمانی، خدمات نصب، راه‌اندازی و تعمیرات تاسیسات نیز ارایه می‌شود. کالاهای این فروشگاه‌ها از برندهای متنوع موجود در بازار خریداری شده و با فروش کالاها، معادل‌های آنها بلافاصله جایگزین می‌شود.
سرمایه‌پذیر برای خرید کالای شعبه تازه‌تاسیس خود در اردبیل ۱۴۷ میلیارد ریال نیاز دارد، که در نظر دارد مبلغ ۵۲ میلیارد ریال آن را از طریق دونگی تامین کند. با این سرمایه‌گذاری انتظار سود ناخالص ۲۰۶ میلیارد ريال در بازه ۱۸ ماهه می‌رود، که 28.25 میلیارد ريال آن به سرمایه‌گذاران دونگی پرداخت می‌شود. این بازدهی معادل متوسط سود سالانه و متوسط نرخ بازده داخلی ماهانه 36.1 و 2.7 درصد است. سود علی‌الحساب نیز از ماه اول محاسبه شده، اما اولین پرداختی در پایان ماه پنجم بوده و از آن پس هر سه ماه یکبار خواهد بود.
اصل سرمایه و سود علی‌الحساب معادل 2% ماهانه به صورت بی‌قید و شرط توسط شرکت گسترش تجهیزات روشنایی پایدار ضمانت شده است.

مدیریت ریسک‌ها

نوسان قیمت دلار:
نوسان قیمت دلار بر قیمت خرید و فروش کالاها در این طرح تاثیرگذار است. مجری با رصد منظم بازار و اعمال تعدیل‌های لازم، تا حد امکان این ریسک را کاهش می‌دهد. لکن به دلیل ذاتی بودن ریسک، برعهده طرفین است.

تورم قیمت خرید:
فروش به تناسب بالاتر خواهد رفت. ولی در صورت وجود این تهدید ریسک برعهده طرفین است.

کاهش قیمت فروش:
با توجه به تعریف مدل کسب و کار در صورت کاهش قیمت فروش، فروشگاه برای حفظ مشتریان و سهم بازار، در قیمت‌های رقابتی اقدام به فروش محصولات می‌کند. با توجه به رصد مستمر و منظم بازار امکان اثرگذاری این ریسک کم است. ولی در صورت وقوع ریسک برعهده طرفین است.

عدم استقبال مشتریان:
تمام تلاش‌ها برای کنترل ریسک انجام می‌شود. لیکن در صورت وجود این تهدید، امکان تعطیلی پیش از موعد فروشگاه وجود دارد. به هر حال ریسک برعهده طرفین است.

pdf دریافت فایل معرفی طرح + برنامه کسب و کار

pdf دریافت قرارداد با سرمایه‌پذیر

ارزیابی دونگی

جبران از دست رفتن اصل پول و تعهد پرداخت 2% سود ماهانه توسط سرمایه‌پذیر و شرکت گسترش تجهيزات روشنایی پايدار

توان مالی بالای ضامن طرح

ضعیف بودن رتبه اعتباری اعضای هیات مدیره

راه‌اندازی ده فروشگاه مشابه (با همان برند 360) طی 4 ماه گذشته

تازه تاسیس بودن سرمایه‌پذیر

سرمایه گذاری دو برابری سرمایه‌پذیر نسبت به سرمایه درخواستی

طرح «تامین سرمایه درگردش فروشگاه زنجیره‌ای 360 - شعبه اردبیل» تعریف شده توسط شرکت توسعه پویا کالا خدمات شهران از پنج منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفت، که خلاصه نتایج به شرح زیر است:

الف) احراز مدارک: کد سجامی شرکت، گواهی اعتبارسنجی بانکی شرکت، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت‌سنجی شده است.

بیشتر

نظرات

برای ثبت نظر، لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
thumbnail علی
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
مثلاً.ما جزو سهامدارانش باشیم
thumbnail علی
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
سلام.وقت بخیر آیا بعدها مثلاً ده میلیون سرمایه گذاری کنیم.زیر محاسباتش نوشته شما ده هزارتا سهم میشود.ایا ما سرمایه گذاری کنیم شرکت احتمال داره که تو بورس عرضه بشه ملکه قبلاً خرید کردیم سهام به ما تعلق بگیرد؟
thumbnail محسن
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
برخلاف نظر برخی از دوستان کم حوصله و کم طاقت،که متاسفانه از سرمایه گذاری فقط سود رو شناختن و چیزی از ریسک سرمایه گذاری یاد نگرفتن،در صورت تسویه مالی خودم با یک مجموعه دیگه،حتمن در این طرح هم شرکت خواهم کرد،ولو با حداقل سرمایه.
امیدوارم که مجموعه های نوینی همچون دونگی،موجب بشن که ذهن افراد ،بیشتر و بیشتر با اصول و قواعد سرمایه گذاری آشنا بشه.
برقرار باشین.
thumbnail محمدجواد
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
جناب صادق اول اینکه ابتدا عرض شد چرا نظرات حذف شده اند اشاره به حذف نظر یکی از سرمایه گذاران
ثانیا قطعا نمونه های موفقی هم وجود دارند و دوستان سرمایه گذار باید همه نمونه ها را در نظر بگیرند و البته نحوه اطلاع رسانی ، پاسخ گویی و پیگیری حقوق سرمایه گذاران در زمانی که طرح ها به مشکل میخورند رو هم مد نظر قرار بدهند.
همچنین نحوه تفسیر قرارداد هم از اهمیت خاصی در این مواقع برخوردار می شود.
در نهایت اینکه هدف رسیدن به سود همه طرف ها در سایه کمک به اینگونه کسب و کار ها است که قطعا در سایه شفافیت و صداقت بهتر به این اهداف نایل خواهیم شد.
thumbnail صادق
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
القاء کلاهبردار بودن با مبحث طرح انتقاد در مورد رعایت نشدن برخی دستورالعمل های اطلاع رسانی دو چیزِ از هم جدا هستند. به هر حال مبنای تحلیل نسبت به عملکرد سایر سکو های تامین مالی جمعی باشه بهتر هست.
thumbnail محمدجواد
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
در مورد ارتباط داشتن که صد در صد ارتباط داشت چون در مورد نحوه سرمایه گذاری در طرح جاری بود و اینکه منظور از تضامین ارایه شده چیست چطور سابقه سرمایه پذیر مثل داشتن چک برگشتی چک میشود و غیره.
ارسال توصیه مجدد هم که ضرری ندارد دوستان با نحوه اجرای طرح و زمان های ارسالی اشنا می شوند و برای سود دهی برنامه ریزی بهتری خواهند داشت. بدین نحو می توانند سطح توقعات خود را تنظیم نمایند.
thumbnail دونگی
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
مواردی که ذکر فرمودید در گزارش ارزیابی قابل دسترسی و مطالعه هستند.
thumbnail صادق
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
جناب آقای محمد جواد، نقد منصفانه بکنید لطفا، شما اگر رفرنس میخواید بدید به طرح نیمه تمام ماشین حساب قطعا دلسوزانه نیست. چرا؟ به این علت که من هم شما رو رفرنس میدم به طرح زیتون که علیرغم سم پاشی توسط برخی از سرمایه گذاران کم حوصله و کم ریسک در آخر طرح در پرداخت جرایم دیرکرد، دونگی به تعهدش عمل کرد. لازم به ذکر هست خودم سرمایه گذار هستم و ذینفع هم نیستم در این مجموعه و به دلیل سرمایه گذاری در سایر طرح ها نقدینگی ندارم که سرمایه گذاری کنم.
thumbnail محمدجواد
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
خیلی جالبه که دونگی اقدام به حذف نظرات کاربران میکنه
اون بنده خدا که حرفی نزده بود گفته بود هر کی میخاد تو طرح شرکت کنه نظرات بقیه رو در طرح های دیگه مثل تولید ماشین حساب و واردات موبایل مطالعه کنند
thumbnail دونگی
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
دونگی نسبت به انتشار کامنت های مرتبط با طرح کاملا باز برخورد می کند و طی دو سال گذشته تعداد کامنت های منتشر نشده انگشت شمار بوده است. در عین حال از همه کاربران خواهشمندیم نظرات ارائه شده به طرح ارائه شده ارتباط داشته باشد.
در مورد اینکه سرمایه گذاران نظرات سایر طرح ها را مطالعه کنند نگرانی وجود ندارد. البته با شناختی که از آنها داریم اطمینان داریم ایشان با مطالعه کامل و بررسی همه جوانب از جمله سابقه اجرای تمام طرح های گذشته اقدام به سرمایه گذاری می کنند و طبیعتاً نیازی هم به توصیه مجدد نیست.
thumbnail سید محمد
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
این طور من متوجه شدم حتی در صورت زیان طرح، سود 24 درصدی سالانه و 36 درصدی 18 ماهه علاوه بر جبران خسارت سرمایه، توسط ضامن پرداخت خواهد شد. درسته؟
thumbnail دونگی
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
ضامن طرح متعهد به پرداخت اصل سرمایه و سودهای علی الحساب در موعد مقرر است ولی بابت خسارت ها مسئولیتی ندارد

درباره دونگی بیشتر بدانید

چرا به دونگی اعتماد کنم؟

دونگی مجوز فعالیت خود را از فرابورس ایران دریافت کرده و تمامی برنامه‌ها و فعالیت‌هایش را زیر نظر نهاد مالی تائید شده فرابورس (شرکت سبدگردان الگوریتم) انجام می‌دهد. تمامی سامانه‌ها، اسناد حقوقی، و فرآیندهای دونگی ارزیابی و تائید شده‌اند. علاوه بر آن تمامی اسناد سرمایه‌گذاری‌های دونگی در سامانه جامع فرابورس نیز ثبت و نگهداری می‌شوند.

دونگی این طرح را تایید می‌کند؟

دونگی شرایط سخت و مشخصی برای پذیرش طرح‌ها داشته و ارزیابی‌های انجام شده و نتایج آنها را در صفحه هر طرح اعلام می‌کند. با این وجود، چون تخصصی در حوزه‌های فعالیت طرح‌ها ندارد، درگیر فرآیندهای اجرای طرح‌ها نیست و مسوولیتی نیز بابت این موضوع ندارد. در واقع دونگی امکان‌پذیر بودن طرح‌ یا توانمند بودن مجری را بررسی نمی‌کند، بلکه صحت اطلاعات ارائه شده را بررسی می‌کند، تا سرمایه‌گذاران با اطمینان از درستی اطلاعات ارائه شده، بررسی‌های لازم را انجام داده و نسبت به سرمایه‌گذاری تصمیم بگیرند.

سرمایه‌پذیر مسوول اجرای طرح‌ است و دونگی برای اطمینان از اینکه وی این مسوولیت را به خوبی انجام می‌دهد، از وی چک بانکی و سفته دریافت می‌کند. مبلغ و شرایط تضامین در صفحه مربوط به هر طرح به صورت دقیق اعلام می‌شود.